Güvenebileceğiniz uzman bir web sitesi tasarım ekibi

Profesyonel ekibimiz, web sitenizin başarılı olduğundan emin olmak için burada. Muhteşem web sitesi tasarımı, uzman web geliştirme ve hızlı ve güvenilir sürekli destek sunuyoruz.

Ekibimiz

Hesap Yönetimi

Wordpress seo uzmani bugra yazar 1

Buğra Yazar

Kurucu

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için platformumuzu, ürünümüzü, hizmetlerimizi ve deneyimimizi iyileştirmenin yollarını buluyorum!

Buğra, 2010 yılında profesyonel kariyeri boyunca web tasarım, seo, e-ticaret konusunda tecrübe edindi. 2018 yılında kurduğu wordpress ajansı başlangıcından bu yana katlanarak büyüyerek Türkiye’deki en büyük WordPress odaklı web tasarım ajansı haline geldi. Müşteri hizmetleri ve desteği, en iyi WordPress uygulamaları ve süreç odaklı tasarım konusundaki takıntısı tüm Buğra Yazar Danışmanlık ekibinde akmaya devam ediyor. Buğra Yazar Ekibi ile birlikte olmadığında, onu genellikle eşi ve iki çocuğuyla takılırken bulabilirsiniz.

Mert

Mert Can Sulupınar

Operasyon Sorumlusu

Müşterilerimiz için en verimli ve etkili süreçleri oluşturmak için ekibimizle birlikte çalışıyorum.

Mert Can, Üsküdar Üniversitesi’nde Yazılım mühendisliği okuyor. Web Tasarımdan, kodlamaya uzanan geniş bir donanıma sahiptir. Mert Can Buğra Yazar Ekibine 2019 yılında Web Tasarımcısı olarak katıldı, ancak tasarımdan proje yönetimine hızla geçti. Bugünlerde Operasyon sorumlusu olarak tüm iç departmanlarla çalışıyor, ancak dürüst olmak gerekirse, gerçek tutkusu proje yönetimi ve müşteri ilişkileri. Mert Can, ofis dışında YouTube’a içerik üretmeyi seviyor.

Hamza

Hamza Erol

E-Ticaret Danışmanı

Bir E-Ticaret danışmanı olarak, Buğra Yazar ekibi ile e-ticaret konusunda iyi danışmanlığa sahip olmalarını sağlamak için müşterilerimizin başından sonuna kadar birlikte çalışıyorum.

Hamza, Buğra Yazar ekibine Ümraniye, İstanbul’dan katıldı ve anadolu yakasındaki e-ticaret projelerimizde bize yardımcı oluyor. Hamza e-ticaret uzmanı olmak için, işletme yönetimi geçmişini e-ticarete duyduğu hayranlıkla birleştirerek müşterilerin hayallerindeki e-ticaret sitesini hayata geçirmelerine yardımcı oldu. Çalışmadığı zamanlarda Hamza’nın netflix’te ve kampta vakit geçirdiğini görebilirsiniz.

Salih

Salih Önder

WordPress Developer

Müşterilerin wordpress ekosisteminde mümkün olduğunca verimli ve etkili bir şekilde kullanmalarına yardımcı olacak yollar arıyorum.

Salih, 2010’dan beri wordpress developerdır. İhtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için işletmeler ve kuruluşlarla çalışmayı seven bir yazılımcıdır. Hem büyük ajanslarda hem de küçük işletmelerle çalıştı ve iyi bir mücadelenin tadını çıkarıyor. Boş zamanlarında onu wordpress eklentisi geliştirirken bulabilirsiniz.

Merve

Merve Özkan

İçerik Pazarlama Uzmanı

Vizyonlarının gerçeğe dönüşmesine yardımcı olmak için bir müşteriyle çalışmayı seviyorum.

Merve, Sizin için seo uyumlu makale yazarlığı ve içerik editörlüğü başta olmak üzere sosyal medya içerik üretimi konusunda da hizmet verir. Blog yazıları, hizmet ve ürün tanıtım yazıları, sosyal medya içerikleri hizmet alanları içinde yer alır. Hem içerik yazımı hem de editörlük alanında hizmet vererek içerik pazarlama konusunda hizmet verir. Merve iş dışında spor salonunda ve ailesiyle vakit geçirmeyi seviyor.

Meltem

Meltem Şahin

İçerik Pazarlama Uzmanı

İçerik yazmayı herkes için verimli, eğlenceli ve unutulmaz kılmak için edebiyat becerilerimi kullanıyorum.

Meltem, yüzlerce web sitesinin içeriklerini stratejik dokunuşlar katarak yazıyor, Buğra Yazar ekibinde de aynı hedefle çalışmaya devam ediyor. Tüm içerik projelerinde düzenli çalışmayı sever. Çalışmadığı zamanlarda ailesi ve köpeği ile vakit geçirdiğini ya da kahve keyfi ile video çekim denemeleri yaptığını görebilirsiniz.

Menü