Müşterilerimiz bizi seviyor

Bunun için sadece bizim sözümüze bakmayın. Yıllar boyunca, mutlu müşterilerimizden bazı harika olumlu geri bildirimler aldık. Aşağıda sadece birkaçı.

İşimizin aciliyetini bildirdik kendileri bize çok başarılı ve hızlı bir hizmet verdiler. Çok memnun kaldık. Buğra bey çok ilgili ve bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözdü. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

Berke Karacuha

Pharmavital

İşinin ehli biri. Sadece Seo değil PR çalışması ve birçok konuda deneyimli

Hamza Erol

Zohi Web Çözümleri

WordPress sitelerimiz için 2 yıldır çalışıyoruz. İşini seven yaptığı işin en iyisini yapmaya çalışıyor

Zinar Sayın

Buğra bey hediyelik eşya sitemiz için seo çalışmasına başladıktan sonra ciromuz %45 artış sağladı.

Etkinlik Store

İnsanlara yardımını esirgemeyen gayet kibar gayet anlayışlı bi insan teşekkür ederim.

Batuhan Pamuk

WordPress eğitimi alabileceğiniz, işinde uzman ve tecrübeli. Düşünmeden hizmet alabilirsiniz.

Aykut Özel

Artapot Digital Agency

Buğra bey ile kişisel web sitem için çok uğraştık gerçekten kendisine teşekkür ediyorum wordpress alanında gerçekten başarılı birisi.

Deniz Önder

Google SEO konusunda kendisinden edindiğimiz tecrübeler oldu. İşini severek, tutkuyla yapan bir uzman. En ince ayrıntıları ve hassas noktaları tüm şeffaflığıyla aktarmaktadır. Fiyat politikasında da oldukça ideal şartlar sağlayan ve müşterilerine çözüm odaklı hizmetler veren birisidir. Endişe etmeden güvenilir bir şekilde çalışabilirsiniz.

Erdogan Eroğlu

BrandEnn

harika bir eğitmen. Çok memnun olarak hizmet alıyorum.
herkese tavsiye ederim

Ferhan Bugay

aerosupport360

Canım Kardeşim başarılarının devamını dilerim

Semra Köylü

Dijital Pazarlama Uzmanı

Profesyonel iş. Bilardo Matematiği artık daha hızlı.

Abdulkadir Yazıcı

Bilardo Matematiği

Hayırlı uğurlu olsuna geldik, keyifli bir sohbetti, yeni bilgilerle tazelendik.

Cahit Atlas

Kitslo

Kendisinden toplamda 32 saat ders aldım, ve wordpress in w sunu değil v sini bile bilmeyen beni aldı, hiç ummayacağım bir yere getirdi. Ben de çok çalıştım tabi. Sadece Buğra hocamla olmadı. Ben de çalıştım. Çalışmak lazım. Ama Buğra Hoca olmadan ne kadar çalışırsam çalışayım bir gram ilerleyemiyordum. İyi ki varsın hocam. Çok bilgili ve sabırlı bir hoca kendisi.

Ahmed Arif

Haber sitemiz için wp seo ve sem hizmeti aldık birkaç gün içerisinde etkisini gördük gerçekten kaliteli hızlı iş yapıyor wordpress konusunda uzman tavsiye ederim iyi çalışmalar 🙂

Abdulhamit han

Buğra Bey gayet işinin ehli, iletişimi güçlü, pozitif bir insan. Kendisinden aldığım derslerde iki kişilik zinde bir ekip yarattık. Her ne kadar, bana zor soru sor bunlar kolay sorular deyip dursa da 🙂 O kolay dediği sorular benim işimde çok önemli noktaları dolduruyor. Kendisinden ders almak için Beylikdüzünden Pendiğe geliyorum, ben yoldayken gün bitiyor, mevsim değişiyor, ama Buğra Bey ile biliyorum ki işim de gelişiyor. Çok mümtaz, pek mahir, esaslı bir şahsiyet. İnşallah devamlı bir birlikteliğimiz olur, zira kaliteli insanlar her zaman insanın karşısına çıkmıyor. Son sözüm de şu olsun, Bu adam işi biliyor.

Caner Kılıç

Sabırlı ve öğretmeye istekli bir eğitmen. İşlerini her platformdan takip edip kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Z.Bâlâ Erfidan

Çizilmiş Şeyler

WordPress Uzmanı olarak bir kaç kez iş yaptık. Sorunlara karşı analitik yaklaşımı sayesinde sorunlarımızı hızlıca çözdük her seferinde. Kalıcı ve geçici çözümleri olmak üzere çözüm ortağıdır kendisi. İlgisine teşekkür ediyorum.

Sedat Kahraman

Iyi bir websitesi olusturmak istiyorsunuz ama bu isin ustesinden nasil geleceginizi bilemiyor musunuz? Bu isi profesyonelinden ogrenin. Hem ogretip, hem websitesi kurulumda sizlere yardimci oluyor. Yol haritasi ciziyor ve her asamayi tane tane anlatiyor. Aldığım wordpress eğitiminden çok memnun kaldim. Tavsiye ederim.

Zeynep Sada Alkan

WordPress sitemiz icin SEO hizmeti aldık. Sadece para için yapmadığı her yönüyle belli. Kendi işi gibi sahiplenmesinden dolayı google aramalarında üst sıraları zorluyoruz. Ortalamama 4 aydır beraberiz. 2. Ayda telefonlarımız çalmaya başladı.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi

Kendisinden henüz hizmet almadım. Tam domainimin süresi doluyordu ki 1.5 yıl önce yardımcı oldu sağolsun halen ödeyeceğim 🙂
Bugüne kadar wordpress hakkında sorupta cevabını alamadığım soru olmamıştır. Kişilik olarak samimi bir yapıya sahip. Aynı zamanda tam yeni nesil bir aile babası.
Herkes bildiği işi yapmalı diye düşünüyorum. Buğra hocam ise gerçek bir wordpress uzmanı.
Hayırlı işler dilerim hocam 🙂

Mehmet Karataş

Dijital Pazarlama Uzmanı

İşinin ehli, hızlı ve güvenli hizmet sunuyor.

Haluk Demir

Kendisi ile sesli olarak tanışma imkanımız oldu, değerli bir beyefendi. takıldığımız bir konuda yardımlarını esirgemediler. kendilerine teşekkür eder, böyle kibar bir beyefendiden hizmet almalarını tavsiye ederim.

Zafer Demirkol

Radyestezi

Buğra hocamla bir saatlik bir eğitim yaptık. Sitemde olan sorunlar, performans iyileştirmeleri, url hataları, etiketler (bura fazlasıyla sorunluydu) gibi düzeltmeler yaptık. Güzel bir eğitimdi keyif aldım ve öğrendim. Size de tavsiye ederim, bir saat içerisinde onlarca bilgi öğrendim.

Azra Durmuş

WordPress kullanımı konusunda piyasada gördüğüm en iyi uzmanlardan biri ayrıca seo konusunda da tek geçerim.Nezaketinden dolayı ve çalışmalarındaki titizlikten dolayı çok teşekkür ederim

Enes Çelik

Site kurulumunda istedigim her konuda cok yardimci oldu. Sabirla yaklasip, kolay anlatim, kurum sonrasi egitimi ile siteyi yonetme konusunda cok ilgilendi. Tesekkurler Bugra bey, Basarilariniz daim olsun. Guvenle tercih edebilirsiniz. 🙏🏻

Nilay Mercan

Profesyonel ,5 yildiz,sorununuzu aninda cozen
Cok ama cok etkili kesinlikle tavsiye ederim.

Atıl Oktay

Buğra hoca ile 5 saatte güzel bir online eğitim yaptık. Yeni konuları farkettiğim efektif bir eğitim oldu.

Furkan Sayılan

Sevgili Buğra Yazar’a bize aktardığı bilgiler için teşekkür ediyorum. Konusunda uzman ve deneyimli olan Buğra Bey; hem anlatımı çok güzel hem de; sorularımıza verdiği cevaplardan dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Sağlıcakla Kalın.

Hakan Acar

Hakanacar.com.tr

İşini özenle yapan bir Web Tasarım Uzmanı ile çalışmak isterseniz rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Okan Taştan

WordPress Developer

Her zaman profesyonel insanlarla çalışmışımdır ve karşılığını almışımdır. Buğra bey’de o insanlardan biri. İşinizi rahatlıkla kendisine teslim edebilirsiniz.

Ahmet Kocaarslan

Asçit Çit Sistemleri

İnternetten araştırmalarımın çok kısır kaldığını farkedip wordpress eğitimi almaya karar verip bu konuda uzman birini ararken Buğra bey ile karşılaştım.
Hocamız worpdress konusunda kendisi yetiştirmiş.
Benim tahmin ettiğimin çok üzerinde bilgilerinden faydalandım. sagolsun en ince detaylarına kadar her şeyi paylaşıyor.
Eğitim konusunda belirli konularda faydalanacağımı düşünmüştüm ama kendisine göre çok güzel başlıklar oluşturmuş.
Kişilerin ihtiyaçlarına göre kafalarında soru işaretleri kalmayacak şekilde çok detaylı bir şekilde hazırlık yapmış.
Genel olarak araştırmış olduğum program sunan kişiler arasında bana hitap etmesi, benim wordpressteki ihtiyaçlarımı ve problemlerimi çözebilme açısından çok verimli bir wordpress eğitimiydi.
Eğitim sonunda soru sormayacak şekilde eğitim veriyor. Bu beni çok şaşırttı çok etkilendim gerçekten. Gönül rahatlığı ile kendisinden eğitim alabilirsiniz.

Serkan Paker

Dr. Epoksi

İşlerinin ehliler. Sorunlarıma hızlı bir şekilde çözüm sağladılar. Siteniz için destek arıyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ticaret Kenti

Uzun yıllardır tanıdığım, işini iyi yapan bir arkadaşımdır.
İletişim, bilgi birikimi, sektördeki tecrübesi ile alacağınız hizmetlerde kalitesiyle fark katacağına inancım tamdır.

Salih Önder

Wematek Bilişim

Arama motoru algoritmalarını ve gelişmelerini yakından takip eden bir SEO uzmanı. Çalışmalarını yakından takip ediyorum. SEO hizmeti almak istiyorsanız, doğru tercih diyebilirim. Çalışmaları ile kanıtlamıştır.

Eren Şengül

Senkron Medya

Buğra Bey alanında gerçekten uzman birisi. Eğer WordPress öğrenmek istiyorsanız kendisi size bunu öğretecek doğru kişidir. Çok kısa bir sürede öğrenmem gereken çokça detayı kendisi sayesinde öğrendiğimi söyleyebilirim. Ayrıca son derece sabırlı, yardımsever ve ilgili bir insan.

Abdi Mengu Sabah

WordPress öğrenme isteğim sayesinde Buğra beyin WordPress eğitimine katıldım. Benim için çok verilmli ve eğlenceli bir eğitim oldıu. Kolektif Academy bünyesinde Buğra bey ile gerçekleştirdiğimiz bu eğitim çok interaktif geçti. WordPress konusunda hiçbir bilgi birikimim olmamasına rağmen şimdi kendi internet sitemi kuracak ve analizlerini de inceleyebilecek kadar bilgi sahibi olarak görüyorum.

Dilara Çakır

Kolektif Academy

Buğra bey, iki günde gerçekleştirdiği word press eğitiminde, bu konu hakkına hiç bir fikri olamayan bana bile, yahu word press le bende web sayfası yapabilirim cesaret ve isteğini verecek kadar bizi bilgilendirdi. Her öğrenci ile online olarak tek tek ilgilendi. Word press eğitimi programındaki tüm konuları kolaydan zora, basitten detaya örneklerle ve karşılıklı uygulamalı olarak anlattı. Bu işe merak eden bir kişi olarak Buğra bey ‘in Word Press eğitimini tavsiye eder misiniz? diye bana sorarsanız, cevabım “evet, evet, evet” olur.

Sadun Boytorun

Boytorun Kimya A.Ş.

WordPress sitemle alakali site tasarımı ve seo hizmetinaldim. Kisa surede sitem istediğim konuma geldi emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Serkan Arıkan

Arkom Kombi Klima Servisi

Kendisi WordPress konusunda, piyasanın ve ülkenin en kalitelilerinden birisidir. Buğra Yazar ‘ı gerek WordPress gerekse danışmanlık açısından gözüm kapalı önerebilirim.

İsyerlerim.com

WordPress eğitimi almak istemem üzerine bir eğitim sitesinde Buğra hocanın profilini gördüm. Bunun üzerine Google üzerinden adını yazdığımda kendi bloğu ve videoları ile karşılaştım. Bana WordPress eğitimi verebilecek doğru insan olduğuna karar verdim ve 2.5 saatlik eğitime karar verdik. Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz ders sonrasında aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Kendimi biraz olsun worpress bilgi sahibi olduğunu sanıyormuşum fakat hiçbir şey bilmediğimi öğrendim. Sadece worpress değil aynı zamanda Seo konusunda da bilgi sahibi olması ve derste Seo ile ilgili anlatım yapması çok iyi oldu.

Gurur Tomur

Öğrenci

Buğra Bey’le wordpress ile oluşturduğum web sitemdeki bazı sorunların çözümü için Google’a “wordpress hizmeti” yazdığımda tanıştım. İyi ki tanışmışım çünkü kendisi sadece sitenin benim tespit ettiğim sorunlarına odaklanmadı, sitenin tamamını inceleyerek diğer hataları da söyledi, değerli fikirlerini ve tavsiyelerini paylaştı. Sonrasında çalışma kararı verdik ve çok kısa bir sürede tüm sorunları giderdi. Ayrıca işi teslim ederken çok da güzel bir rapor hazırlamış. Neleri değiştirdiğini ve yeni görünümlerini görsellerle destekleyerek açıklamış. Buğra Bey yaptığı işe profesyonelce yaklaşan, çözüm odaklı ve müşteri iletişimi çok iyi biri. Buğra Bey’i tereddütsüz tercih edebilirsiniz.

Hatice Çerlek

kokuparfum.com

İşini severek yapan bir danışman. WordPress konusundaki tüm sorularımıza sabırlı ve anlaşılır şekilde cevap verdi. İşletmemizin arama motorlarında daha görünür olmasına ve dijital müşteri trafiğimizin artmasına yardımcı oldu. Buğra bey ile yaklaşık 3 aydır wordpress sitemizin SEO çalışmaları için çalışıyoruz. Tavsiye ederiz.

Dilek Kaya

İlgili bir profesyonel. Emekleri için teşekkürler.

Pendik Estetik FTR

Hiç tanımadığı insanlara, karşılık beklemeden sosyal medya üzerinden canlı yayın yapıp Bildiğini Paylaşmayı çok seven şu zaman da az bulunur güzel insan. Emekleriniz için Teşekkür ederim saygı değer WordPress uzmanım.

Yasin Devrişoğlu

Online videolardan sağlıklı öğrenemeyeceğimi anladığımda internet’te araştırmalara başladım ve wordpress eğitimi almaya karar verip bu konuda uzman birini ararken WordPress Uzmanı Buğra bey ile karşılaştım.
Sağolsun her konuda en ince detaylarına kadar her şeyi paylaşıyor. Gönül rahatlığı ile kendisinden eğitim alabilirsiniz.

Mustafa Göktaş

Taleplerimize hızlı ve doğru cevap verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Emirhan Korlar

Teknoliva Bilişim Sistemleri Ltd. Şti.

WordPress hakkında sorunlarınız varsa, burayı içiniz çok rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Sorunlara etkili ve kısa sürede çözüm sağlanıyor.

Kerim Aksu

Uzun zamandır aradığım hızlı iletişim kurabileceğim, profesyonel çalışmayı buldum sonunda. E-Ticaret sitemdeki hatalar pürüzsüz ve hızlı bir şekilde Buğra Yazar ile çözüldü. Uzun vadede de çalışabileceğim son derece güvenilir ve işinin ehli bir uzman. On numara!…

Bülent Ecevit Albayrak

Buğra Yazar, uzun yıllardır PHP, WordPress, SEO, Branding alanlarında faaliyet göstermekte olup sosyal çevresine sektörün gelişmesi adına düzenli olarak bilgi aktarmaktadır. Kaliteli, disiplinli ve azimlidir. Kendisi ile zaman zaman bilgi ve ticari alışverişlerimiz olmakta ve bu konudan memnuniyet duymaktayım. Başarılar dilerim.

Aykut Özcan

WordPress kurulumu, entegrasyonu, mail kurulumu ve rankmath seo kurulumu ve ayarlama konusunda kendisinden destek aldık. İlgi ve alakası için teşekkürler.

Yakup Zorkun

Adli Labavatuar Hizmetleri

WordPress ve SEO işleri konusunda güvenebileceğiniz, beraber çalışabileceğiniz işinin ehli bir arkadaş. İşine ve kendine yatırım yapmış, profesyonel olarak işinizle ilgilenen bir uzman. Türkiye’de zor bulunur böylesi.

Hasan Yasin Türkyılmaz

G4A Studio & Workshops

Birlikte çalışmaktan keyif aldığımız web sitemizi tasarlarken düşündüklerimizi hemen hayata geçirebildiğimiz, sorularımıza hızlıca cevap aldığımız profesyonel hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederiz. Birlikte çalışmaya devam.

Bahar Ünal

Bilsa Çevre Teknolojileri

WordPress web sitesi uzmanı ve firmanızın marka değerini artırmak istiyorsanız bugra bey ile mutlaka çalışmalısınız. Mardin deki Hacer Telli güzellik salonumuz için kendisi görüştük. Bu konudaki yardımları ve destekleri için kendisine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten konunun uzmanı bir arkadaş

Sercan Telli

Paranızla rezil olmaktan bıktıysanız, onu yaparız bunu yaparız diyip sizi üç ay sallayanlardan illallah ettiyseniz ve bunları bir daha yaşamak istemiyorsanız bugra bey doğru adres. En çok hoşuma giden yönü ise peynir ekmek gibi web sitesi yapıp SEO yapanlardan değil. Günün belli bir saatini sizin işinize ayırıyor. Aldığı paranın hakkını veriyor. Çok fazla firma ile çalışmıyor. Tamamen markalaşmak marka olmak isteyen belli bir vizyonu olan kişilere hitap ediyor.

Hacer Arslan

Sadık Özgececi Güzellik Merkezi

Bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştığım Buğra Yazar benim vizyonumu genişletmemi sağladı. Kendisinden wordpress konusunda çok eğitim aldım. Bilgi paylaştıkça çoğalır felsefesi ile hizmet veren Buğra’dan ayrıca kendi sitem için SEO hizmeti de aldım. Aldığım eğitimler ve hizmet tatmin edici boyuttaydı. Verdiğin emekler için teşekkürler dostum. Yeni projelerde çalışmak ümidiyle.

Cengiz Erdoğan

Buğra bey Web tasarımda gayet başaralı,işini titizlikle yapıyor. Yardımları için teşekkür ederiz.

Selman Barcın

Dijital Pazarlama Uzmanı

Buğra Yazar’a saitbalci.com.tr adlı sitemi yaptırdım. Siteyi kısa zamanda tamamlayıp teslim etti. Site hakkında karşılaştığım sorunların çözümü konusunda da yardımcı oldu.

Sait Balcı

Yazar

Buğra Bey, sitesinde WordPress hakkında vermiş olduğu bilgiler gerçekten altın değerinde hiç çekinmeden kendisinden danışmanlık alabilirsiniz.
Samimiyetine güvendiğim, birlikte uzun zaman çalışacağıma inandığım değerli bir çözüm ortağım.
Ayrıca bu vesileyle websitesinde liderbazar.com e-ticaret sitemize yer verdiği için kendilerine teşekkürlerimi sunarım.

Zeki Bahadırtaş

Lider Bazar

Buğra bey website ve seo konusunda uzman, iyi bir dinleyici ne istediğimizi anladığı gibi ekstra seçenekler ile daha çok yardımcı oldu.website ve seo konusunda çok kıymetli bir partneriniz oldu.

Murat Kara

İstanbul Reklam Tabela

Herşey icin çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok güzeldi. En başından beri her istediğimi yaptınız. Yeniden görüşmek dileğiyle..

Başak Kara

Buğra, WordPress ve arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda yerel ve ulusal seviyedeki bir çok şirkete hizmet verebilecek deneyime sahiptir. Üstelik bunu markalaşma hedefi olan bireyler için de yapabilir. İletişim tarafında sorun yaşamayacağınıza ve hızlı bilgi alabileceğinize eminim.

Mesut Demiratar

Ora Agency

Buğra Yazar, web tasarım, web site taşıma, hosting ve domain konularında pratik çözüm sunan bir uzman… İnternet sitemi aynı gün içinde farklı bir alan adı ile yeni adrese taşıdı. Kendisi ile hiç tereddütsüz çalışabilirsiniz. Çok memnunum. 🙂

Merve Özkan

İçerik Pazarlama Uzmanı

biz firma olarak buğra beyi uzun bir araştırmadan sonra bulduk,seo çalışmalırını yapan firmalar genelde çok güvenilir olmuyorlar,buğra bey öncellikle dürüst hayal vaad etmiyor,neyse onu söylüyor, çizgisi böyle devam ettiği sürece başarı birlikte gelecektir yolu açık olsun.

Arif Sağ

Tamirci Abi

Buğra bey ile internet sitemiz üzerinde çalıştık. Kendisi çok profesyonel ve kurumsal çalışıyor kendisiyle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Yahya Gebeş

Bunkerist Trading and Brokering

Sevgili Buğra Yazar ile bir süredir tanışmaktayız. Kendisi alanında bilgili, yardımsever birisi. 2021 senesi için weberro.com ‘u kendi firmasında barındıracağız. Bence bir şans verilmeye değer birisi, Buğra Hoca. Sevgiler 🙂

Alparslan Duygu

Selamlar…
Buğra hocamdan hem seo hem WordPress eğitimi aldım.
SEO ve WordPress eğitimi konusunda verdiği pratik bilgiler hem zaman hem de maliyet açısından çok avantaj sağladı.
Aynı zamanda Dolunay Organizasyon Firmamızın seo danışmanlığını yapmaktadır.
Tabi çok daha önce tanısaydım daha iyi olurdu dediğim insanlardan biri olur kendisi 🙂
İyi ki tanışmışım iyi ki kendisiyle çalışıyorum. Gerçekten çok kısa zamanda çok güzel işler başardık.
Ve İnşAllah bu birlikteliğimiz uzun yıllar sürecek gibi görünüyor 🙂
Hayatımda Seo ve WordPress konusunda büyük bir şans olarak gördüğüm Buğra Yazar hocamla mutlaka tanışmanızı öneririm. Bu Arada altın değerinde olan özel bilgilerini hiç çekinmeden sosyal medyadan sürekli paylaşan biri..
Takip etmenizi de öneririm.
Buğra hocam ; Başarılar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun. Yolunuz açık olsun🙏
Saygılar…

Kenan Baran

Dolunay Organizasyon

Oldukça hızlı ve samimî bir isletme. Ilk kez tanışmış olmamıza rağmen oldukça yardımcı oldu, eminim her konuda da bu şekilde yardımcı olur👍

Gökhan Eren

Ben uzun zamandır wordpressten blog açmaya çalışıyordum. Bu dönem doktorada yeterlilik sınavına hazırlandığım için en hızlı şekilde öğremem gerekiyordu. Deneme yanılma yoluyla öğrenmeye denedim
bir sürü youtube kanalı izledim ama hiç birinden verim alamamış ve
blog sayfamı açamamıştım. Zaten çok fazla vaktim de yoktu. İnternetten araştırınca hakkında oldukça güven verici tavsiyeler okuduğum Buğra hocamıza ulaştım. Sıfırdan bilgi ile başlamıştım, hızlı bir şekilde yapmak istediğim web sitesini oluşturdum. Özellikle final haftamda ve evde çocuklarla ilk başlarda odaklanmada sorun yaşadım. Fakat Buğra Hocanın sabrı ve neyi nasıl öğreteceğini çok iyi bilmesi sayesinde çok çabuk adapte olabildim. Kendisine çok teşekkür ederim. İyi ki hakkında yazılan olumlu yorumlara güvenerek Buğra hocamızdan wordpress eğitimi almışım.

Zeyneb Akdoğan

Restoranımızın web sitesi için çalışma yaptık. Arkadaş wordpress ve seo konularında uzmanlığını konuşturdu. Aklımıza takılan her soruya yeterli cevap alabildik. Çalışmaya devam edeceğiz.

Caner Yakupoğlu

rubiga.com web sitem için tanıştıgım anlaştıgım buğra bey, başarılı, ilgili işini bilen arkadaş memnun kaldım. Tavsiye ederim

Alihan Öz

Rubiga

Geri bildirim, Cozum odakli yaklasim , harika fikirler Gerçekten Çok teşekkür ederim..
Ege Asist A.Ş – Havaalanı Transfer Hizmeti

Fevzi Bolataslan

Ege Asist A.Ş

Mega Evde Sağlık Hizmetleri olarak Web sayfasının kurulumu için arayış içerisindeydik. İyi ki Buğra Yazar bey ile tanıştık. Müthiş bir Web sayfası kurulumu yaptı bizim için, hiçbir arayışa gerek yok direkt kendisi ile çalışabilirsiniz. Gerçekten dedikleri kadar varmış samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Gazi Özbey

Mega Evde Sağlık Hizmetleri

Buğra Bey işinde özenli, son derece profesyonel, hızlı çalışan ve müşteri memnuniyetine oldukça özen gösteren biri. Ben kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Bundan sonraki projelerimde de kendisi ile çalışmayı düşündüğüm gibi kendisini benzer ihtiyaçları olan herkese de tavsiye ediyor olacağım.

Mert Ulusoy

Psikoterapist

Kendisinden aldıgımız Seo Hizmetleri sayesinde diğital ortamda iyi bir yer edindik teşekkürler Bugra Bey

Rıdvan Özkan

Profesyonel bir işletme, isteğinize çabuk ve net cevaplar veriyor. Bence en önemlisi bu. Hayalinizdeki siteyi hiç şüphesiz birlikte tasarlayabilirsiniz. Ben küçük bir çalışma yaptım. Memnum kaldım. Çalışanları da nazik, anlayışlı ve güvenilir insanlar. Teşekkürler Buğra Yazar ve ekibi 😉

Seher Beyaztaş

Bir sitem olsun, istediğim gibi olsun, sorularımı cevaplayacak kişiler her an ulaşılabilir olsun, aklıma bir fikir geldi o da
olsun bu da olsun. Buğra Yazar şirketimin bir çalışanı gibi olsun demenize gerek yok. Zaten onlar bizden biri gibi çalışıp sitenizi en iyi şekil de tasarlayıp iyikileriniz arasında oluyor. Sıcaklığınız ve desteğiniz, profesyonel çalışmanız için çok teşekkür ederiz.

Murat Doğan

Buğra hocam sizi geç buldum ama iyi ki bulmuşum…Herşey için teşekkürler.. gerçekten çok faydalı oluyor eğitimler…çok kısa zamanda bir hayli yol katettim. wordpress ile alakalı köşeye sıkıştığım her türlü sorunun çözümünü sizde buldum… buradan bu gönderiyi okuyan herkese sizi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.. kesinlikle pişman olmazsınız…selamlar, saygılar…

Vedat Coşkun

Spor İstanbul A.Ş.

Arıdil Eğitim olarak öğrencilerimiz bizim çocuklarımızdır. Eğitimlerinde ki kalite anlayışımız nedeniyle genel aile fertlerini de yakından tanımaktayız. Bu da bizi büyük bir aile yapmaktadır. Pandemi süreci içinde faaliyetlerimizin tamamını zorunlu olarak online eğitim sistemine geçirmek için verdiğimiz kararda büyük endişelerimiz vardı.
İnternet ortamında sunduğumuz hizmetlerden dolayı çocuklarımızın bilgi güvenliği, eğitim sitemizde yaşanacak teknik aksaklıklar vb.. gibi bilişim alanında yaşayacağımız problemleri, markalaşma yolunda en az bizim kadar titiz çalışacak ve bu imkanları ekonomik olarak sunacak bir firma için Türkiye genelinde araştırmalar yaptık. Anlaşmaya çalıştığımız ilk iki firma ile yaşadığımız sorunlar çalışma enerjimizi düşürmüştü. Ümitsizce yeni firma arayışı içinde Buğra bey ile tanıştık. Yaklaşık bir senedir çalışıyoruz. Şimdiye kadar bizlerin hiçbir problem yaşamasına izin vermeyen Buğra bey ve ekibine teşekkür eder, güvenlik ve kaliteyi prensip edinmiş firmalara kendilerini tavsiye ederiz.. Saygılarımızla.

Can Fındık

Arıdil Eğitim Merkezi

Tuztasnakliyat.com sitemizin güncel tutulması rakipler arasında üst sıralara çıkması tasarım, yazılım ve seo optimizasyon gibi tecrübe gerektiren bu süreçteki desteğiniz için çok teşekkür ederiz başarılarınızın devamını dileriz..

Hatip Bağlars

Tuztaş Nakliyat

Alanında gerçekten uzman bir SEO uzmanı. Adını Google’a yazdığınızda ne kadar başırılı olduğunu kendiniz de görebilirsiniz. Konu anlatımı ve verdiği bilgiler çok aydınlatıcı. Benim için çok verimli bir ders oldu. Eğer SEO alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız kesinlikle Buğra hocayı tercih edebilirsiniz.

Cem Kater

Zebra Design

Sorunlarınızla ilgilenip çözüme kavuşturuyor işinde profesyonel olduğunu düşünüyoruz, yeni tanıştık uzun yıllar süren bir işbirliği umuyoruz, başarılar Buğra Bey

Ahmet Ulvi Güraydın

İnze Gıda

Buğra Bey, sitesinde WordPress hakkında vermiş olduğu bilgiler gerçekten altın değerinde hiç çekinmeden kendisinden danışmanlık alabilirsiniz. Samimiyetine güvendiğim, birlikte uzun zaman çalışacağıma inandığım değerli bir çözüm ortağım. Ayrıca bu vesileyle websitesinde liderbazar.com e-ticaret sitemize yer verdiği için kendilerine teşekkürlerimi sunarım.

Zeki Demirtaş

Liderbazar.com

Mükemmel

Mehmet Akbulut

Gayet güzel ve detaylı eğitimleriniz için teşekkürler..

Talip Yıldız

Menü