Restoran Web Tasarım Ajansı

Restoran web siteleri oluşturuyoruz

WordPress web sitesi geliştirici uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından desteklenen Profesyonel Restoran web tasarımı.

100’den fazla 5 yıldızlı Google incelemesi ve 1.000’den fazla web tasarım projesi tamamlandı.

Mochi babies eticaret web sitesi tasarimi 1

Mochi Babies

Tamirci abi - cep telefonu tamir

Tamirci Abi

Fenerbahce 1

Fenerbahçe Spor Okulları

Asçit çit sistemleri

Asçit Çit Sistemleri

Rubiga e-ticaret sitesi

Rubiga

Eren grup

Eren Grup

Aysu i̇nşaat

Aysu İnşaat

Dr epoksi - epoksi zemin kaplama

Dr. Epoksi

Sunduğumuz web tasarım hizmetleri

Restoran işletmeleri için, müşterinin gerçekten ihtiyaç duyduğu şeyi sunmaya odaklanan çok sayıda web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web tasarım ve geliştirme

Restoran, ‘da bir dizi WooCommerce web sitesi tasarımı ve web sitesi geliştirme hizmetleri ve ayrıca WooCommerce destek hizmetleri sunuyoruz.

WordPress web sitesi tasarımı

Restoran merkezli işletmeler için müşteri memnuniyetine odaklanan Türkiye’deki en büyük WordPress web sitesi tasarımı ve web sitesi geliştirici uzmanlarından biriyiz.

Arama motoru optimizasyonu

Web sitenizin organik arama sıralamasını iyileştirmeye, müşterilerin yerel Restoran, işletmenizi bulmasına yardımcı olacağız ve web geliştirme hizmetlerimizle sizi başarıya hazırlayacağız.

Proje yöneticiniz ile tanışın

Restoran, ‘da en iyi proje yöneticilerinden bazılarıyla çalışacaksınız. Konseptten kuruluma kadar WordPress web sitesi tasarımınızla ilgili her şey ve her şey için en önemli kişiniz ve iletişim kuracağınız kişi olacaklar. Sonrasında, geliştiricilerden oluşan destek ekibimiz sizi emin ellerde tutmaya devam edecek. İlk fikirlerinizden, gelecekte web sitenizi götürmek istediğiniz yere kadar size hizmet etmek için buradayız.

Buğra Yazar

Web Tasarım Uzmanı

WordPress geliştirme ajansı

Profesyonel web sitesi tasarım ekibi

Web Sitesi Tasarımı’nda, bir sonucun yalnızca üzerinde çalışan WordPress web tasarım şirketi kadar iyi olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, en yetenekli WordPress web sitesi tasarımcıları grubunu aradık ve onları Türkiye’deki önde gelen WordPress web sitesi tasarım ajansını oluşturmak için bir araya getirdik.

Restoran müşterileri bizi seviyor

Bunun için sadece bizim sözümüze bakmayın. Yıllar içinde, Restoran, web sitesi tasarımcılarımız, mutlu müşterilerimizden bazı harika olumlu geri bildirimler aldı.

Aşağıda sadece birkaçı.

İşimizin aciliyetini bildirdik kendileri bize çok başarılı ve hızlı bir hizmet verdiler. Çok memnun kaldık. Buğra bey çok ilgili ve bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözdü. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

Berke Karacuha

Pharmavital

Mega Evde Sağlık Hizmetleri olarak Web sayfasının kurulumu için arayış içerisindeydik. İyi ki Buğra Yazar bey ile tanıştık. Müthiş bir Web sayfası kurulumu yaptı bizim için, hiçbir arayışa gerek yok direkt kendisi ile çalışabilirsiniz. Gerçekten dedikleri kadar varmış samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Gazi Özbey

Mega Evde Sağlık Hizmetleri

Arıdil Eğitim olarak öğrencilerimiz bizim çocuklarımızdır. Eğitimlerinde ki kalite anlayışımız nedeniyle genel aile fertlerini de yakından tanımaktayız. Bu da bizi büyük bir aile yapmaktadır. Pandemi süreci içinde faaliyetlerimizin tamamını zorunlu olarak online eğitim sistemine geçirmek için verdiğimiz kararda büyük endişelerimiz vardı.
İnternet ortamında sunduğumuz hizmetlerden dolayı çocuklarımızın bilgi güvenliği, eğitim sitemizde yaşanacak teknik aksaklıklar vb.. gibi bilişim alanında yaşayacağımız problemleri, markalaşma yolunda en az bizim kadar titiz çalışacak ve bu imkanları ekonomik olarak sunacak bir firma için Türkiye genelinde araştırmalar yaptık. Anlaşmaya çalıştığımız ilk iki firma ile yaşadığımız sorunlar çalışma enerjimizi düşürmüştü. Ümitsizce yeni firma arayışı içinde Buğra bey ile tanıştık. Yaklaşık bir senedir çalışıyoruz. Şimdiye kadar bizlerin hiçbir problem yaşamasına izin vermeyen Buğra bey ve ekibine teşekkür eder, güvenlik ve kaliteyi prensip edinmiş firmalara kendilerini tavsiye ederiz.. Saygılarımızla.

Can Fındık

Arıdil Eğitim Merkezi

Restoran web tasarım ofisimiz ile iletişime geçin

Çamçeşme Mahallesi Barbaros Cad, Coşkun Sk. No:4 Kat:2, 34899 Restoran/

Restoran web tasarım uzmanı ile iletişime geçin
(0506) 160 84 11

WordPress restoran web sitesi tasarımı

Bir restoran için yeni bir web sitesi tasarımı oluşturmaya gelince, sitenizin markanızı, atmosferinizi ve yemek deneyiminizi iletebildiğinden emin olmak önemlidir. Restoranınızın görünümü ve hissi, uyumlu bir marka oluşturmak için web sitenizin tasarımına yansıtılabilir.

Restoran web sitesi tasarımınız sadece markanızı yansıtan harika bir tasarıma sahip olmamalı, aynı zamanda potansiyel müşterilere menünüz, rezervasyon bilgileriniz ve çalışma saatleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olacak bilgileri organize ve etkili bir şekilde sunmalıdır. Web sitesi tasarım ajansımız, markanıza ve özel ihtiyaçlarınıza hitap eden bir restoran web sitesi oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Menünüzü sergileyen bir restoran web sitesi tasarımı önemlidir, bu muhtemelen çoğu ziyaretçinin sitenizde aradığı en önemli öğe olacaktır. Etkileşimli menüler eklemekten, PDF’lere veya web sitenize menüler yerleştirmeye kadar, menünüzü güzel ve modern bir şekilde sergileyebiliriz.

Restoran web sitesi geliştirme için WordPress

WordPress açık ara en popüler içerik yönetim sistemidir. Disney, Sony ve Facebook gibi birçok önde gelen şirket, güçlü ve tamamen özelleştirilebilir bir platform olduğu için kendi web siteleri için WordPress’i kullanıyor. WordPress’e geçiş yaptığınızda, internetteki web sitelerinin yaklaşık %40’ı bu platform tarafından desteklendiğinden, WordPress kullanıcıları topluluğunun bir parçası olacaksınız.

Açık kaynaklı bir yazılım olarak WordPress son derece özelleştirilebilir. Esasen, sahip olduğunuz herhangi bir tasarım veya fikir WordPress ile hayata geçebilir. Bu platform ayrıca, özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir restoran web sitesi tasarımı oluşturabilmeniz için 40.000’den fazla eklenti seçeneği ve binlerce tema ile donatılmıştır.

Restoran web tasarımı için SEO optimizasyonu

Arama motorları aracılığıyla bulunan yerel bir restoran için anahtardır. Arama sonuçlarında görünmek, bölgenizdekilerin restoranınızı bulmasına yardımcı olur ve yeni müşteriler ve müşteriler kazanmak için önemli bir araç olabilir. Web sitesi tasarım ajansımız, web sitenizin arama motoru için optimize edildiğinden ve en iyi uygulamaları takip ettiğinden emin olmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Web sitesi SEO için takip ettiğimiz beş adımlı bir sürecimiz var.

Anahtar kelime araştırması ile başlayacağız. Bu, hedef pazarınızı ve sektörünüzde aranan anahtar kelimeleri anlamamıza yardımcı olacağından, yeni restoran web sitesi tasarımınız için önemlidir. Bir sonraki aşamada ekibimiz, web sitesi tasarımınızın başarılı olmasını sağlamak için meta başlıkları, alt etiketleri ve site haritasını yapılandırmak için arka uç üzerinde çalışacaktır. Yapı optimizasyonu, 5 adımlı sürecimizdeki bir sonraki adımdır. Arama motorlarının içeriğinizi kolayca tanıyabilmesi için sitelerimizi her zaman uygun URL ve kalıcı bağlantı yapısıyla oluştururuz. Sosyal optimizasyon, sürecimizin bir diğer önemli alanıdır. Farklı sosyal platformlarda paylaşıldığında, restoran web sitenizin harika görünmesini ve tarzınıza uymasını sağlıyoruz. Son olarak, size analitik ve izleme araçları verilir, bunlar web sitesi trafiğinizin nereden geldiği hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olur ve daha fazla aç müşteri çekmek için pazarlama stratejileri ve iş planları oluşturmak için harika veriler olabilir.

Restoran web sitesi geliştiriciniz olarak neden Buğra Yazar ile çalışmalısınız?

Buğra Yazar, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, dini kuruluşlar, okullar, profesyonel işletmeler, restoranlar ve daha fazlasından oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Yıllar içinde Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi web sitesi tasarım ajanslarından biri haline geldik ve mutlu müşterilerden ve restoran sahiplerinden 300’ün üzerinde 5 yıldızlı Google yorumu aldık. Ekibimiz ayrıca üst düzey web sitesi tasarımları oluşturmak için akıcı bir süreç geliştirdi. Müşterilerinize sergilemekten gurur duyacağınız bir web sitesi tasarımı oluşturmak için restoranınızla birlikte çalışacağız.

Web sitesi tasarım şirketimiz, yeni restoran web sitenizi oluşturmanın her aşamasında size rehberlik edecektir. Düzenlemenize yardımcı olmak ve olabilecek tüm soruları yanıtlamak için proje boyunca desteğiniz olacak kişisel bir proje yöneticisine atanacaksınız. Sürecimiz, yaratıcı bir brifing başlangıç ​​görüşmesi ile başlar. Hedefleriniz, beklentileriniz hakkında sohbet edeceğiz ve bir proje planı oluşturmak için birlikte çalışacağız.

Sürecin ikinci aşamasında tasarım ekibimiz, benzersiz fikirlerinizi ve tasarım en iyi uygulamalarını birleştiren örnekler geliştirecektir. Maketleri incelemek ve yapılmasını istediğiniz değişiklikler hakkında sohbet etmek için birlikte çalışacağız. Onaylanmış bir tasarıma sahip olduğumuzda, web sitesi tasarımcılarımız yeni restoran web sitesi tasarımınızı WordPress platformuna yerleştirecektir. İncelemeniz için çalışan bir web sitesi bağlantısı sunacağız.

Sürecin son aşaması revizyonlardır. Bu revizyonlar, mükemmelleştirilmiş ve gurur duyacağınız bir restoran web sitesi tasarımına sahip olana kadar sitede ince ayarlar ve değişiklikler yapma fırsatı sunar. Web siteniz tamamen onaylandığında, yeni sitenizi güvenli sunucularımızda başlatacağız. Bu noktada, devam edebilmeniz için web sitenize yönetici girişinin yanı sıra destek ekibimize erişiminiz de verilecektir.

Büyüdükçe veya restoran menünüz değiştikçe sitenizde ince ayarlar ve değişiklikler yapmak için inue.

Buğra Yazar ekibi, restoranınız için size olağanüstü bir web sitesi tasarımı deneyimi sunmaya kendini adamıştır. Hayallerinizdeki web sitesini geliştirmek için ekip olarak birlikte çalışacağız.

Restoranınız için güzel, duyarlı ve bilgilendirici bir web sitesi tasarımını nasıl oluşturabileceğimizi öğrenmek için Buğra Yazar’taki ekibimizle bugün iletişime geçin.

Restoran web tasarım blog yazıları

merkezli web tasarım şirketi

Markanızı, misyonunuzu ve daha fazlasını tam olarak anlamak için Restoran, kuruluşunuzla doğrudan çalışmak üzere Restoran web tasarımcıları ve proje yöneticilerinden oluşan bir ekip oluşturduk. Web sitesi tasarımı ve geliştirmesine rehberlik edecek bir projeye genel bakış belgesi ve yaratıcı plan oluşturmak için özel bir ekibiniz olacak. Ardından, dünya standartlarında Restoran tasarım ekibimiz, mockup sürecimiz sırasında konseptleri hayata geçiriyor. Etkileşimli bir geri bildirim aracı sağlıyoruz ve değer katmak ve tasarım sürecini bir ekip olarak birlikte yönetmemize yardımcı olmak için sayısız revizyon turu sunuyoruz.

Kanıtlanmış birinci sınıf web sitesi geliştirme

Uzman Restoran web tasarım ve geliştirme ekibimiz, onaylı güzel tasarımlarınızı, kolay güncelleme ve sürekli bakım (kısa ve uzun vadede) için sektör lideri sürükle ve bırak sistemine dönüştürür. Tüm Restoran web siteleri, kullanıcılarınızın tarama alışkanlıklarından bağımsız olarak birinci sınıf bir deneyim yaşamalarını sağlamak için her zaman tam yanıt verir ve tüm ekran boyutlarında ve cihazlarda test edilir. Revizyon turlarımız, müşterilerimizin, geliştirme bağlantısındaki değişiklikleri başlatmadan önce anahtarlamak için Restoran web tasarımcılarımızla birlikte çalışması için bir fırsattır, mükemmel olana kadar çalışırız.

Sektör lideri barındırma, güvenlik ve destek

Barındırma platformumuz için dünyanın önde gelen WordPress yönetilen altyapısını kullanıyoruz. İçerik dağıtım ağımız (CDN), yedeklemelerimiz, SSL ve güvenlik taramamız, tüm Restoran web sitelerimizin her zaman güncel, hızlı ve Restoran‘teki (ve ötesindeki) ziyaretçileriniz için erişilebilir olmasını sağlar. Restoran web tasarım ajansımız ayrıca, web siteniz yayınlandıktan sonra tüm yönleriyle özel memnuniyet sağlamak için mevcut müşterilere hizmet etmeyi amaçlayan özel bir destek ekibine sahiptir. Sizin için buradayız ve hiçbir yere gitmiyoruz. Uzun vadede işin içindeyiz.

Menü