Sultangazi web sitesi tasarım şirketi

Profesyonel web siteleri inşa ediyoruz

Sultangazi, merkezli bir web tasarım uzman ekibi tarafından desteklenen profesyonel web tasarım ajansı.

300’den fazla 5 yıldızlı Google incelemesi ve 1.000’den fazla web sitesi geliştirme projesi tamamlandı.

Sultangazi işletmeleri için oluşturduğumuz profesyonel web siteleri

Mochi babies eticaret web sitesi tasarimi 1

Mochi Babies

Tamirci abi - cep telefonu tamir

Tamirci Abi

Fenerbahce 1

Fenerbahçe Spor Okulları

Asçit çit sistemleri

Asçit Çit Sistemleri

Rubiga e-ticaret sitesi

Rubiga

Eren grup

Eren Grup

Aysu i̇nşaat

Aysu İnşaat

Dr epoksi - epoksi zemin kaplama

Dr. Epoksi

Sunduğumuz web tasarım hizmetleri

Sultangazi işletmeleri için, müşterinin gerçekten ihtiyaç duyduğu şeyi sunmaya odaklanan çok sayıda web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web tasarım ve geliştirme

Sultangazi, ‘da bir dizi WooCommerce web sitesi tasarımı ve web sitesi geliştirme hizmetleri ve ayrıca WooCommerce destek hizmetleri sunuyoruz.

WordPress web sitesi tasarımı

Sultangazi merkezli işletmeler için müşteri memnuniyetine odaklanan Türkiye’deki en büyük WordPress web sitesi tasarımı ve web sitesi geliştirici uzmanlarından biriyiz.

Arama motoru optimizasyonu

Web sitenizin organik arama sıralamasını iyileştirmeye, müşterilerin yerel Sultangazi, işletmenizi bulmasına yardımcı olacağız ve web geliştirme hizmetlerimizle sizi başarıya hazırlayacağız.

Proje yöneticiniz ile tanışın

En iyi Sultangazi web tasarım uzmanları ile çalışacaksınız. Web sayfasının planlanmasından kurulumuna kadar tüm süreci titizlik ile yürüteceğiz. Site teslimatından sonra destek ekibimiz sizi emin ellerde tutmaya devam edecek. Uzun yıllar size hizmet etmek için buradayız.

Buğra Yazar

Web Tasarım Uzmanı

Profesyonel Sultangazi web sitesi tasarım ekibi

Profesyonel web sitesi tasarım ekibi

Buğra Yazar Danışmanlık olarak, bir sonucun ancak üzerinde çalışan ekip kadar iyi olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, en yetenekli WordPress web sitesi tasarımcıları ve web sitesi geliştiricileri grubunu aradık ve onları Türkiye’deki lider WordPress web sitesi geliştirme şirketini kurmak için bir araya getirdik.

Sultangazi müşterileri bizi seviyor

Bunun için sadece bizim sözümüze bakmayın. Yıllar içinde, Sultangazi, web sitesi tasarımcılarımız, mutlu müşterilerimizden bazı harika olumlu geri bildirimler aldı.

Aşağıda sadece birkaçı.

İşimizin aciliyetini bildirdik kendileri bize çok başarılı ve hızlı bir hizmet verdiler. Çok memnun kaldık. Buğra bey çok ilgili ve bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözdü. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

Berke Karacuha

Pharmavital

Mega Evde Sağlık Hizmetleri olarak Web sayfasının kurulumu için arayış içerisindeydik. İyi ki Buğra Yazar bey ile tanıştık. Müthiş bir Web sayfası kurulumu yaptı bizim için, hiçbir arayışa gerek yok direkt kendisi ile çalışabilirsiniz. Gerçekten dedikleri kadar varmış samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Gazi Özbey

Mega Evde Sağlık Hizmetleri

Arıdil Eğitim olarak öğrencilerimiz bizim çocuklarımızdır. Eğitimlerinde ki kalite anlayışımız nedeniyle genel aile fertlerini de yakından tanımaktayız. Bu da bizi büyük bir aile yapmaktadır. Pandemi süreci içinde faaliyetlerimizin tamamını zorunlu olarak online eğitim sistemine geçirmek için verdiğimiz kararda büyük endişelerimiz vardı.
İnternet ortamında sunduğumuz hizmetlerden dolayı çocuklarımızın bilgi güvenliği, eğitim sitemizde yaşanacak teknik aksaklıklar vb.. gibi bilişim alanında yaşayacağımız problemleri, markalaşma yolunda en az bizim kadar titiz çalışacak ve bu imkanları ekonomik olarak sunacak bir firma için Türkiye genelinde araştırmalar yaptık. Anlaşmaya çalıştığımız ilk iki firma ile yaşadığımız sorunlar çalışma enerjimizi düşürmüştü. Ümitsizce yeni firma arayışı içinde Buğra bey ile tanıştık. Yaklaşık bir senedir çalışıyoruz. Şimdiye kadar bizlerin hiçbir problem yaşamasına izin vermeyen Buğra bey ve ekibine teşekkür eder, güvenlik ve kaliteyi prensip edinmiş firmalara kendilerini tavsiye ederiz.. Saygılarımızla.

Can Fındık

Arıdil Eğitim Merkezi

Sultangazi web tasarım ofisimiz ile iletişime geçin

Çamçeşme Mahallesi Barbaros Cad, Coşkun Sk. No:4 Kat:2, 34899 Sultangazi/

Sultangazi web tasarım uzmanı ile iletişime geçin
(0506) 160 84 11

Sultangazi bölgesinde işini yıllardır iyi yapan bir ekibiz!

Etkili bir web tasarımı iki şeyi başaracaktır. İnsan ziyaretçilere güçlü bir marka ve değer duygusu iletecek ve onları ödeme yapan müşterilere dönüştürecektir. Ayrıca, sitenin en alakalı ve rekabetçi terimler için uygun şekilde sıralanmasını sağlamak için arama motorlarıyla etkileşime girecek ve bu da önemli demografileri hedefleyen sürekli ücretsiz trafikle sonuçlanacaktır.

Bu görevlerin her ikisinde de başarılı olan bir web tasarımı oluşturmak beceri ve uzmanlık gerektirir. Bazı siteler gösterişli ve profesyonel görünür, ancak arama motorları için uygun şekilde optimize edilmemiştir. Diğerleri, arama motorları düşünülerek tasarlanmıştır, ancak insan ziyaretçilere daha az çekici gelir.

Buğra Yazar Danışmanlık, iyi eğitimli, deneyimli proje yöneticileri, web tasarım uzmanları ve geliştiricilerle bağlantınızdır. Web geliştirme ekibimiz, diğer Sultangazi çevrimiçi işletmeler arasında öne çıkmanız için ihtiyaç duyduğunuz küçük ayrıntılar için yaratıcı vizyonu ve keskin gözleri getiriyor. İlk tasarımdan etkili SEO stratejilerinin uygulanmasına kadar web sitesi geliştirmenin her aşamasında yardımcı olabiliriz.

Web sitesi tasarımı ile web sitesi geliştirme arasındaki fark nedir?

Bu terimler günümüzde sıklıkla birbirinin yerine kullanılmaktadır, ancak bir fark vardır. Web tasarımı, bir web sitesinin görsel öğelerini oluşturma sürecidir. Bir web sitesinin renk düzenini ve temel tasarım özelliklerini fark ettiğinizde, yüzey tasarımını da fark etmiş olursunuz.

Web sitesi geliştirme, bu yüzey tasarımını tamamen işlevsel bir web sitesine dönüştürmek için HTML veya birçok programlama dilinden birini kullanma sürecidir. Kod geliştiricilerin birlikte çalıştığı gözle açık olmayabilir, ancak çalışmaları, sayfalar arasında nasıl manevra yapacağınızı ve etkileşimli özelliklerin, formların ve tasarım işlevinin diğer öğelerinin ne kadar iyi olduğunu belirleyen şeydir.

Buğra Yazar Danışmanlık sürecimiz, her müşteriyi web sitesi tasarımı ve geliştirmesinin tüm aşamalarında sorunsuz bir şekilde geçirir. Bu terimler arasındaki fark hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanıza gerek yok çünkü Sultangazi web geliştirme ekibimiz ayrıntıları ve karmaşık tasarım çalışmalarını sizin için hallediyor.

Sultangazi web sitesi geliştirme ve tasarım hizmetleri

Buğra Yazar Danışmanlık, Sultangazi bölgesindeki işletmelere, kuruluşlara ve bireylere profesyonel web geliştirme, WordPress web sitesi tasarımı, WooCommerce e-ticaret web siteleri ve SEO hizmetleri sunmaktan gurur duyar. Santa Fe’deki önemli hükümet ve hizmet sektörlerinden Kartal, Tuzla, Maltepe, Kaynarca gibi yakın bölgelere büyüyen işletmelere kadar, becerilerimiz ve deneyimimiz çeşitli sektörlerdeki şirketlerin başarılı olmasına yardımcı olabilir.

Çevrimiçi pazar, kalabalık ve rekabetçidir. Yanınızda özel bir web geliştirme ekibiniz olduğunda kalabalığın arasından sıyrılmak daha kolaydır.

Sultangazi web tasarım ekibimiz markanızı destekleyen ve çevrimiçi varlığınızı yükselten bir web sitesi için vizyonunuzu tartışma fırsatını çok sevecektir. İlk sitenizle başlıyorsanız veya mevcut siteniz beklendiği gibi çalışmıyorsa, sizi doğru yola sokabilecek bir tartışmaya bir telefon kadar yakınsınız.

Sultangazi web tasarım blog yazıları

Web tasarım şirketi

Markanızı, misyonunuzu ve daha fazlasını tam olarak anlamak için Sultangazi, kuruluşunuzla doğrudan çalışmak üzere Sultangazi web tasarımcıları ve proje yöneticilerinden oluşan bir ekip oluşturduk. Web sitesi tasarımı ve geliştirmesine rehberlik edecek bir projeye genel bakış belgesi ve yaratıcı plan oluşturmak için özel bir ekibiniz olacak. Ardından, dünya standartlarında Sultangazi tasarım ekibimiz, mockup sürecimiz sırasında konseptleri hayata geçiriyor. Etkileşimli bir geri bildirim aracı sağlıyoruz ve değer katmak ve tasarım sürecini bir ekip olarak birlikte yönetmemize yardımcı olmak için sayısız revizyon turu sunuyoruz.

Kanıtlanmış birinci sınıf web sitesi geliştirme

Uzman Sultangazi web tasarım ve geliştirme ekibimiz, onaylı güzel tasarımlarınızı, kolay güncelleme ve sürekli bakım (kısa ve uzun vadede) için sektör lideri sürükle ve bırak sistemine dönüştürür. Tüm Sultangazi web siteleri, kullanıcılarınızın tarama alışkanlıklarından bağımsız olarak birinci sınıf bir deneyim yaşamalarını sağlamak için her zaman tam yanıt verir ve tüm ekran boyutlarında ve cihazlarda test edilir. Revizyon turlarımız, müşterilerimizin, geliştirme bağlantısındaki değişiklikleri başlatmadan önce anahtarlamak için Sultangazi web tasarımcılarımızla birlikte çalışması için bir fırsattır, mükemmel olana kadar çalışırız.

Sektör lideri barındırma, güvenlik ve destek

Barındırma platformumuz için dünyanın önde gelen WordPress yönetilen altyapısını kullanıyoruz. İçerik dağıtım ağımız (CDN), yedeklemelerimiz, SSL ve güvenlik taramamız, tüm Sultangazi web sitelerimizin her zaman güncel, hızlı ve Sultangazi‘teki (ve ötesindeki) ziyaretçileriniz için erişilebilir olmasını sağlar. Sultangazi web tasarım ajansımız ayrıca, web siteniz yayınlandıktan sonra tüm yönleriyle özel memnuniyet sağlamak için mevcut müşterilere hizmet etmeyi amaçlayan özel bir destek ekibine sahiptir. Sizin için buradayız ve hiçbir yere gitmiyoruz. Uzun vadede işin içindeyiz.

Menü