Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı olarak internet üzerinde kuracağınız platformda, tüm teknik altyapıyı hazırlayarak hedef kitlenizin size ulaşmasını sağlıyoruz.

Neden Buğra Yazar?

Ulaşılamayan web tasarımcı ve ajanslar ile zaman kaybetmeyi bırakın, profesyonel wordpress destek ekibimiz yardım etmek için burada.

Web sitesi yönetimi

WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz sorunları hızlıca çözer, böylece başka şeylere odaklanabilirsiniz.

Tecrübeli Ekip

Küçük veya orta ölçekli işletmeler, bloglar, e-ticaret web sitelerini yönetme, güncelleme, taşıma ve destekleme konusunda onlarca yıllık deneyim.

Hızlı cevap süresi

Sektör lideri yanıt süreleri, destek ekibimizin birincil odak noktasıdır, iyi desteğin hızlı cevap vermek olduğunu biliyoruz.

Referanslarımız

WordPress konusunda bize güvenen şirketler için yaptığımız en son WordPress projelerinden bazılarını görüntüleyin.

Mochi babies eticaret web sitesi tasarimi 1

Mochi Babies

Tamirci abi - cep telefonu tamir

Tamirci Abi

Fenerbahce 1

Fenerbahçe Spor Okulları

Asçit çit sistemleri

Asçit Çit Sistemleri

Rubiga e-ticaret sitesi

Rubiga

Eren grup

Eren Grup

Aysu i̇nşaat

Aysu İnşaat

Dr epoksi - epoksi zemin kaplama

Dr. Epoksi

Profesyonel WordPress Ekibi

En iyi WordPress desteği, sektördeki en iyilere ihtiyaç duyar ve Buğra Yazar ekibi hizmet vermek için burada.

Yalnızca çevredeki en iyi WordPress uzmanlarını kullanan son derece yetenekli ve deneyimli ekibimiz, WordPress sitenizle ilgili herhangi bir sorunu veya sorunu çözmeye hazırdır.

İster yeni müşteri olun, ister mevcut bir Buğra Yazar web tasarım müşterisi olun, WordPress sitenizin her türlü bakımında size yardımcı olmaya hazırız.

En çok oy alan WordPress web sitesi tasarım şirketi

Müşterilerimiz bizi seviyor

Sadece bize kulak vermeyin. Yıllar geçtikçe müşterilerimizden olumlu geri bildirimler aldık. Diğer müşterilerimizin geri bildirimlerine odaklanın. Onlardan referans isteyin.

İşimizin aciliyetini bildirdik kendileri bize çok başarılı ve hızlı bir hizmet verdiler. Çok memnun kaldık. Buğra bey çok ilgili ve bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözdü. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

Berke Karacuha

Pharmavital

Mega Evde Sağlık Hizmetleri olarak Web sayfasının kurulumu için arayış içerisindeydik. İyi ki Buğra Yazar bey ile tanıştık. Müthiş bir Web sayfası kurulumu yaptı bizim için, hiçbir arayışa gerek yok direkt kendisi ile çalışabilirsiniz. Gerçekten dedikleri kadar varmış samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Gazi Özbey

Mega Evde Sağlık Hizmetleri

Arıdil Eğitim olarak öğrencilerimiz bizim çocuklarımızdır. Eğitimlerinde ki kalite anlayışımız nedeniyle genel aile fertlerini de yakından tanımaktayız. Bu da bizi büyük bir aile yapmaktadır. Pandemi süreci içinde faaliyetlerimizin tamamını zorunlu olarak online eğitim sistemine geçirmek için verdiğimiz kararda büyük endişelerimiz vardı.
İnternet ortamında sunduğumuz hizmetlerden dolayı çocuklarımızın bilgi güvenliği, eğitim sitemizde yaşanacak teknik aksaklıklar vb.. gibi bilişim alanında yaşayacağımız problemleri, markalaşma yolunda en az bizim kadar titiz çalışacak ve bu imkanları ekonomik olarak sunacak bir firma için Türkiye genelinde araştırmalar yaptık. Anlaşmaya çalıştığımız ilk iki firma ile yaşadığımız sorunlar çalışma enerjimizi düşürmüştü. Ümitsizce yeni firma arayışı içinde Buğra bey ile tanıştık. Yaklaşık bir senedir çalışıyoruz. Şimdiye kadar bizlerin hiçbir problem yaşamasına izin vermeyen Buğra bey ve ekibine teşekkür eder, güvenlik ve kaliteyi prensip edinmiş firmalara kendilerini tavsiye ederiz.. Saygılarımızla.

Can Fındık

Arıdil Eğitim Merkezi

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı internet dünyasında firmanızı en doğru şekilde görünür ve  kısa sürede bulunur şekilde konumlandıran, firmanızla ilgili tüm bilgileri, ürünleri ve hatta pazarlama konularınızı dijital bir vitrin ortamında sunana teknik uzmandır. Firmanızın internet dünyasında, özellikle arama motorlarında kendini göstermesi için gerekli donanımı sunan kişidir.

Web Tasarım Ajansı Ne Yapar?

Web Tasarım Ajansı firmanızı internet üzerinde kuracağı platformda, tüm teknik altyapıyı hazırlayarak hedef kitlenizin size ulaşmasını sağlayan kişidir. Web siteniz de yapılacak teknik düzenlemeler ile firmanızın arama motorlarında en kolay şekilde bulunması sağlanmalı, anahtar kelimeler ile de içerik optimizasyonu sağlanmalıdır. Web sitenizi firmanızın kendine ait özel bilgileriyle  içinde yaşayacağı bir mekan gibi düşünün. Bu mekanın inşaatı Web Tasarım Ajansı tarafından yapılır. Bu yapının hem sağlam, hem de dışardan bakıldığında çarpıcı olması gerekir.

Web sitenizi hazırlamadan önce Web Tasarım Ajansı firmanız için sektörel olarak  detaylı araştırma yaparak, mevcut konumunuzu belirler. Tabii rakipleriniz ve rakiplerinizin son durumları ile web siteleri incelenir ve sizin web siteniz için gerekli olanlar belirlenir.

Web Tasarım Ajansı ile Çalışmak

Günümüzde yaşadığımız hızlı dijital dönüşüm ile birlikte işini dijitale taşımak isteyen herkes için web sitesi tasarımı önemli ve değerli olmaktadır. Web tasarım ile kurulacak dijital platformlar ile firmanızın güçlenmesi hedeflenir:

  • Kurumsal web sitesi
  • Bireysel web sitesi
  • E-ticaret sitesi
  • Blog sitesi
  • Landing Page

Sizin sektörünüze uygun şekilde belirlenecek tasarım şablonları ile bir planlama yapılır ve dijital ihtiyaçlarınıza yönelik web tasarımınız tamamlanır.

Web Sitesi ile Firmanız Güçleniyor

Küçük ve orta ölçekli işletmeler, yeni girişimler ve lokal firmalar olarak ortak amacınız sektörünüzde yeni müşterilere ulaşmak, görünür ve bulunur olmak ve güven sağlamaktır. İnternet görünümünüz olan web sitenizin çalışma ve hizmetlerinize uygun ve firmanızın müşterilerine fayda sağlayacağı imajı ile  hazırlanması gerekir. Kullanıcı deneyimine uygun, mobil uyumlu ve sizi en doğru şekilde tanıtan bir web sitesi ile kolaylıkla yeni müşterilere ulaşırsınız.

Özellikle pandemi sürecinde dijital dönüşümü göz ardı eden firmalar maalesef çok daha geride kalıyor. Teknolojik altyapılara uyum sağlamayanlar müşteri kaybedecek. İçinde bulunduğumuz dijital çağın zorlayıcı rekabetinde web siteniz olmadan bulunmanız neredeyse imkansız. Güçlü olmak için doğru bir uzmanla çalışarak web sitesi altyapınızı hazırlamanız gerekir.

Siz Çalışın, Web Sitenizi Biz Tasarlayalım

Siz kendi işinize odaklanıp müşterilerinizle ilgilenirken, biz de sizin web sitenizi kuralım. Size özel wordpress tasarımı ile müşterilerinizi sizin için mıknatıs gibi web sitenize çekelim. Kullanıcı deneyimi öngörülerimiz ile web sitenizde çıkılmadan kalmalarını sağlayalım.

Web Tasarım Ajansı İstanbul

Web Tasarım fiyatları sizin için çalışacak olan uzmanın tecrübesine, seçtiğiniz tasarıma, taleplerinize göre değişiklik gösterir. Uzmanın size ayıracağı saat ve hizmet detayları ile belirlenecektir. İstanbul Web Tasarım Ajansı olarak projeye başlamadan önce detaylı olarak sizinle  görüşüyor ve hizmet sözleşmeyi yapıyoruz. Sizin için en hızlı ancak en verimli olacak şekilde web sitesini kuralım ve sizi işinizden alıkoymadan size destek olalım.

Menü