WordPress Ajansı

Tüm wordpress hizmetlerini veren, profesyonel ve uzman WordPress Ajansı ile çalışmak isterseniz bir tık uzaktayız!

Neden Buğra Yazar?

Ulaşılamayan web tasarımcı ve ajanslar ile zaman kaybetmeyi bırakın, profesyonel wordpress destek ekibimiz yardım etmek için burada.

Web sitesi yönetimi

WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz sorunları hızlıca çözer, böylece başka şeylere odaklanabilirsiniz.

Tecrübeli Ekip

Küçük veya orta ölçekli işletmeler, bloglar, e-ticaret web sitelerini yönetme, güncelleme, taşıma ve destekleme konusunda onlarca yıllık deneyim.

Hızlı cevap süresi

Sektör lideri yanıt süreleri, destek ekibimizin birincil odak noktasıdır, iyi desteğin hızlı cevap vermek olduğunu biliyoruz.

Referanslarımız

WordPress konusunda bize güvenen şirketler için yaptığımız en son WordPress projelerinden bazılarını görüntüleyin.

Mochi babies eticaret web sitesi tasarimi 1

Mochi Babies

Tamirci abi - cep telefonu tamir

Tamirci Abi

Fenerbahce 1

Fenerbahçe Spor Okulları

Asçit çit sistemleri

Asçit Çit Sistemleri

Rubiga e-ticaret sitesi

Rubiga

Eren grup

Eren Grup

Aysu i̇nşaat

Aysu İnşaat

Dr epoksi - epoksi zemin kaplama

Dr. Epoksi

Profesyonel WordPress Ekibi

En iyi WordPress desteği, sektördeki en iyilere ihtiyaç duyar ve Buğra Yazar ekibi hizmet vermek için burada.

Yalnızca çevredeki en iyi WordPress uzmanlarını kullanan son derece yetenekli ve deneyimli ekibimiz, WordPress sitenizle ilgili herhangi bir sorunu veya sorunu çözmeye hazırdır.

İster yeni müşteri olun, ister mevcut bir Buğra Yazar web tasarım müşterisi olun, WordPress sitenizin her türlü bakımında size yardımcı olmaya hazırız.

En çok oy alan WordPress web sitesi tasarım şirketi

Müşterilerimiz bizi seviyor

Sadece bize kulak vermeyin. Yıllar geçtikçe müşterilerimizden olumlu geri bildirimler aldık. Diğer müşterilerimizin geri bildirimlerine odaklanın. Onlardan referans isteyin.

İşimizin aciliyetini bildirdik kendileri bize çok başarılı ve hızlı bir hizmet verdiler. Çok memnun kaldık. Buğra bey çok ilgili ve bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözdü. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

Berke Karacuha

Pharmavital

Mega Evde Sağlık Hizmetleri olarak Web sayfasının kurulumu için arayış içerisindeydik. İyi ki Buğra Yazar bey ile tanıştık. Müthiş bir Web sayfası kurulumu yaptı bizim için, hiçbir arayışa gerek yok direkt kendisi ile çalışabilirsiniz. Gerçekten dedikleri kadar varmış samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Gazi Özbey

Mega Evde Sağlık Hizmetleri

Arıdil Eğitim olarak öğrencilerimiz bizim çocuklarımızdır. Eğitimlerinde ki kalite anlayışımız nedeniyle genel aile fertlerini de yakından tanımaktayız. Bu da bizi büyük bir aile yapmaktadır. Pandemi süreci içinde faaliyetlerimizin tamamını zorunlu olarak online eğitim sistemine geçirmek için verdiğimiz kararda büyük endişelerimiz vardı.
İnternet ortamında sunduğumuz hizmetlerden dolayı çocuklarımızın bilgi güvenliği, eğitim sitemizde yaşanacak teknik aksaklıklar vb.. gibi bilişim alanında yaşayacağımız problemleri, markalaşma yolunda en az bizim kadar titiz çalışacak ve bu imkanları ekonomik olarak sunacak bir firma için Türkiye genelinde araştırmalar yaptık. Anlaşmaya çalıştığımız ilk iki firma ile yaşadığımız sorunlar çalışma enerjimizi düşürmüştü. Ümitsizce yeni firma arayışı içinde Buğra bey ile tanıştık. Yaklaşık bir senedir çalışıyoruz. Şimdiye kadar bizlerin hiçbir problem yaşamasına izin vermeyen Buğra bey ve ekibine teşekkür eder, güvenlik ve kaliteyi prensip edinmiş firmalara kendilerini tavsiye ederiz.. Saygılarımızla.

Can Fındık

Arıdil Eğitim Merkezi

WordPress Nedir?

WordPress Php ile geliştirilmiş bir CMS sistemidir. Bu sistem size kontrolleri sağlamakta olup içeriklerinizi yönetmenizi sağlar. WordPress alt yapısı kullanan kullanıcılarımız yeteri kadar bilgi sahbi olmaya bilir veyatta hız çözümler üretemeye bilir WordPress alanında uzmanlaşmış ve bu sorunları nasıl çözebildiğini bilen kişilerin destek sağladığı yerlere WordPress Ajansı denir.

Uzman bir WordPress Ajansı sizlerin kimliğine göre siteler hazırlayıp sitenizin SEO ve Mobil özelliklerine uygun olarak, Google ve diğer arama motorlarında ulaşılmasını kolay hale getirir.

WordPress Hizmetlerimiz

WordPress Kurulum
Web Tasarım Hizmeti
WordPress SEO
WordPress Site Hızlandırma
WordPress Site Taşıma
WordPress Güvenlik Hizmeti
WordPress Bakım Hizmeti
WordPress Tema Entegrasyonu
WordPress Destek Hizmeti
WordPress Eğitimi

Diğer WordPress Hizmetlerimiz için;
bugrayazar.com.tr/wordpress-hizmetleri ziyaret edebilirsiniz.

WordPress SEO ile yükselmeye hazır olun!

İnternette görünür olmak için WordPress Ajansından SEO hizmeti almak sizler için bir kolaylık olur. Müşterinin dilinden anlayan bir WordPress uzmanı SEO ile sizleri Google gibi arama motorlarında üst sıralara taşımak için varlar. WordPress uzmanı ile bir çok konu hakkında çalışabilirsiniz WordPress ile siteniz hem iyi olacaktır hemde sorunsuz işleyen bir siteye dönüşecektir.

WordPress Ajansı Arıyorum

Eğer bir WordPress ajansı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu işi Tam 10 yıldır yapan WordPress ailesi ile çalışmaya başlayabilirsiniz. WordPressin kolaylıkları ile sizlere tam tamına rahatlık sağlayacak bir arayüze sahip olan WordPress içerik girişlerinizi kolaylaştırıyor. Karşılaştığınız sorunlar ile de uzman WordPress ajansı ilgileniyor. Blog, Kurumsal ve E-Ticaret siteleri için Web Tsarım, Yazılım, SEO gibi bir çok alanda hizmet veriyor, Fatura kesimli işlemler yapıyor ve iş disiplini ile zamanlamalı teslim ediyor.

WordPress Ajansı Nedir?

WordPress Ajansları yaptıkları işler birer referanstır. Her başarının sonucunda kendilerine referanslar oluştururlar. WordPress ajansı php altyapısına sahip olan WordPress yazılımları ile uzmanlaşmış ve kanıtlamış bilgi sahibi olmuş insanların olduğu ajanstır. WordPeress Ajansları kurumsal veya bireysel çalışma yürütebilmektedirler. İyi bir WordPress Ajansı Yazılım, internet sitenizin tasarımı, site ve dışı SEO çalışmalarını iyi bir yol çizerek Google’ da yükselmenizi sağlar.

WordPress Ajansı Site Kurarken Yardımcı Olur Mu?

Doğru bir site kurmanın püf noktaları dikkat edilmesi gereken hususları varıdır. Sitenizi kendiniz elebette kurabilirsiniz ama kurarken bir WordPress Ajansından yardım alarak sağlam bir site kurabilirsiniz. Sitenizi kurarken domain satın alımından, dns güncellemesinden, domain hosting bağlantısından, ssl kurulumuna kadar bir şeyde sizlere hatasız olmayı hatasız ilerlemeyi gösterir.
Müşteri deneyimini en iyi şekilde alabilmek için sitenizde var olması gereken şeyleri ve istemediğiniz özellikleri belirtmeniz yeterlidir. Bizler WordPress Ajansı olarak sizlerin istekleri doğrultusunda ve en iyi kullanıcı deneyimi sunacak şekilde hazırlar ve en kısa sürede teslim ederiz.
WordPress Ajansı olarak bir çok konuda bilgi sahibi olan kişilerdir. Kurumsal ve işletmelerini sanal internet ortamında işleyen kişiler WordPress Ajansları ile çalışması gerekmektedir. Web sitenizin güncel olup olmadığı, çalışıp çalışmadığını kontrol etmesi gerekir.

Freelance WordPress ajansı

WordPress altyapılı bir web sitesinde gezinirken web sitesi hazırlanması aşamasında yardım alırken freelance WordPress ajansı yaptığı işlemler sizlere kolay gelebilir ama özünde sizlere zaman kazandırır sitenizi kullanışlı bir biçime getirmek için uğraşırlar.
Bazı kişiler için bu durumlar karmakarışık olabilir sitenizde hangi ürünlerin olacağı ana sayfada hangi ürünleri göstermeniz gerektiği, hakkımızda, hizmetler, iletişim, ürün detayı gibi bir çok unsuru belirlemek önemli ve kritik bir iştir.
WordPress uzmanları bu işlere yoğunlaşıp sizlerin Google’ da üst sıralara çıkmanızı sağlar. Sizlerde WordPress hizmeti almak, site kurmak veya Google’ da yükselmek istiyorsanız bize ulaşın.

Menü