WordPress Destek Hizmeti

WordPress stresini üzerinizden atın. Profesyonel destek, herhangi bir WordPress sitesinin önemli ve devam eden bir parçasıdır. Ancak bir web sitesi yönetirken bazı şeyler teknik ve angarya haline gelebilir. Buğra Yazar ekibi bunu kolaylaştırır ve sizin için halledebilir; önemli şeylere odaklanabilmeniz için zamandan ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlar.

WordPress Destek Hizmeti

Neden Buğra Yazar?

Ulaşılamayan web tasarımcı ve ajanslar ile zaman kaybetmeyi bırakın, profesyonel wordpress destek ekibimiz yardım etmek için burada.

Web sitesi yönetimi

WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz sorunları hızlıca çözer, böylece başka şeylere odaklanabilirsiniz.

Tecrübeli Ekip

Küçük veya orta ölçekli işletmeler, bloglar, e-ticaret web sitelerini yönetme, güncelleme, taşıma ve destekleme konusunda onlarca yıllık deneyim.

Hızlı cevap süresi

Sektör lideri yanıt süreleri, destek ekibimizin birincil odak noktasıdır, iyi desteğin hızlı cevap vermek olduğunu biliyoruz.

Referanslarımız

WordPress konusunda bize güvenen şirketler için yaptığımız en son WordPress projelerinden bazılarını görüntüleyin.

Mochi babies eticaret web sitesi tasarimi 1

Mochi Babies

Tamirci abi - cep telefonu tamir

Tamirci Abi

Fenerbahce 1

Fenerbahçe Spor Okulları

Asçit çit sistemleri

Asçit Çit Sistemleri

Rubiga e-ticaret sitesi

Rubiga

Eren grup

Eren Grup

Aysu i̇nşaat

Aysu İnşaat

Dr epoksi - epoksi zemin kaplama

Dr. Epoksi

Profesyonel WordPress Ekibi

En iyi WordPress desteği, sektördeki en iyilere ihtiyaç duyar ve Buğra Yazar ekibi hizmet vermek için burada.

Yalnızca çevredeki en iyi WordPress uzmanlarını kullanan son derece yetenekli ve deneyimli ekibimiz, WordPress sitenizle ilgili herhangi bir sorunu veya sorunu çözmeye hazırdır.

İster yeni müşteri olun, ister mevcut bir Buğra Yazar web tasarım müşterisi olun, WordPress sitenizin her türlü bakımında size yardımcı olmaya hazırız.

En çok oy alan WordPress web sitesi tasarım şirketi

Müşterilerimiz bizi seviyor

Sadece bize kulak vermeyin. Yıllar geçtikçe müşterilerimizden olumlu geri bildirimler aldık. Diğer müşterilerimizin geri bildirimlerine odaklanın. Onlardan referans isteyin.

İşimizin aciliyetini bildirdik kendileri bize çok başarılı ve hızlı bir hizmet verdiler. Çok memnun kaldık. Buğra bey çok ilgili ve bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözdü. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

Berke Karacuha

Pharmavital

Mega Evde Sağlık Hizmetleri olarak Web sayfasının kurulumu için arayış içerisindeydik. İyi ki Buğra Yazar bey ile tanıştık. Müthiş bir Web sayfası kurulumu yaptı bizim için, hiçbir arayışa gerek yok direkt kendisi ile çalışabilirsiniz. Gerçekten dedikleri kadar varmış samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Gazi Özbey

Mega Evde Sağlık Hizmetleri

Arıdil Eğitim olarak öğrencilerimiz bizim çocuklarımızdır. Eğitimlerinde ki kalite anlayışımız nedeniyle genel aile fertlerini de yakından tanımaktayız. Bu da bizi büyük bir aile yapmaktadır. Pandemi süreci içinde faaliyetlerimizin tamamını zorunlu olarak online eğitim sistemine geçirmek için verdiğimiz kararda büyük endişelerimiz vardı.
İnternet ortamında sunduğumuz hizmetlerden dolayı çocuklarımızın bilgi güvenliği, eğitim sitemizde yaşanacak teknik aksaklıklar vb.. gibi bilişim alanında yaşayacağımız problemleri, markalaşma yolunda en az bizim kadar titiz çalışacak ve bu imkanları ekonomik olarak sunacak bir firma için Türkiye genelinde araştırmalar yaptık. Anlaşmaya çalıştığımız ilk iki firma ile yaşadığımız sorunlar çalışma enerjimizi düşürmüştü. Ümitsizce yeni firma arayışı içinde Buğra bey ile tanıştık. Yaklaşık bir senedir çalışıyoruz. Şimdiye kadar bizlerin hiçbir problem yaşamasına izin vermeyen Buğra bey ve ekibine teşekkür eder, güvenlik ve kaliteyi prensip edinmiş firmalara kendilerini tavsiye ederiz.. Saygılarımızla.

Can Fındık

Arıdil Eğitim Merkezi

WordPress Destek Hizmetine mi İhtiyacınız var?

Profesyonel kişiler tarafından verilen WordPress destek hizmeti, web tasarım konusunda yaşadığınız herhangi bir sorun için gerek duyabileceğiniz hizmetlerden biridir. Teknik desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz konular arasında:

 • WordPress kurulumu
 • Woocommerce kurulumu
 • Tema türkçeleştirme
 • Tema özelleştirme
 • Tema Güncelleme + Lisanslama
 • Eklenti kurulumu
 • Sanal Pos Kurulum
 • WordPress Site Hızlandırma
 • WordPress güvenlik
 • WordPress hosting
 • Hata veren sayfalar
 • Beyaz ekran sorunu
 • 404, 503, 502 sorunu

WordPress kullanarak yeni bir site kurmak ya da mevcut sitenizi iyileştirmek istiyorsanız firmamızdan WordPress destek hizmeti alabilirsiniz. WordPress’i kullanmak, geliştirmek ve sitenizi ön plana çıkarmak için bu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ziyaretçilere daha kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmak için sizi de ofisimize bekleriz.

WordPress Destek Hizmeti Ne İşe Yarar?

WordPress destek hizmetlerinin ilk amacı, web sitenizi daha kullanışlı hale getirmektir. Özellikle web sitesinin görünümü, ziyaretçi çekmek ve mevcut ziyaretçileri sitede tutmak açısından çok önemlidir. Bu noktada WordPress destek hizmetleri, web site sahibi olan herkesin ihtiyaç duyabileceği bir teknik hizmettir.

Bizden WordPress destek hizmeti almanın en avantajlı tarafı ise yaşadığınız herhangi bir sorunda hızlı bir şekilde cevap bulabilmenizdir. Dijital çağ, bir hız çağıdır. Yaşadığınız her sorun işinizi çok hızlı bir şekilde olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle sizin için her zaman pratik web çözümleri sunmayı önemseriz.

Örneğin bir e-ticaret siteniz var ve çöktü. Bu durumda ne yapacaksınız? Hizmet aldığınız webmaster ile gerektiğinde hızlıca irtibat kurabilmeniz bu yüzden önemlidir. Aldığınız hizmet sonucunda sitenizin tekrar işlevsel bir şekilde çalışması ve işinize kaldığınız yerden devam edebilmeniz gerekir. Buğra Yazar WordPress teknik destek hizmeti ile size 7/24 web çözümleri sunar. İhtiyaç duyduğunuz her an iletişim bilgilerimizden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Menü