WordPress Eğitimi

WordPress eğitimi herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız olmadan her seviyeye açıktır. Bu WordPress kursu ile hayalinizdeki siteyi hazırlayın.

Wordpress egitim

WordPress Uzmanından WordPress Eğitimi

Kişisel ya da kurumsal bir internet sitesine ihtiyaç duyuyorsanız WordPress ile herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan kendi web sitenizi kendiniz yapabilirsiniz. WordPress hakkında hiçbir deneyim ve bilginiz olmadan, alacağınız eğitim ile en temel bilgileri öğrenebilir, herhangi bir yazılımcı desteği almadan hazır temalar ile hayalinizdeki web sitesini oluşturabilirsiniz. Tarafımdan aldığınız eğitim sonrasında kısa sürede Web sitenizi kurabilir ve hayalinizdeki siteyi oluşturabilirsiniz.

Uzun yıllardır işini severek yapan bir WordPress uzmanı olarak uygulamalı wordpress eğitimleri vermekteyim. Uygulamalı wordpress eğitimi, video izleyerek öğrenmek yerine bir internet sitesi üzerinden canlı bir şekilde. WordPress‘in kurulumundan ince ayarlarına kadar öğreneceksiniz. SEO eklentisi, iletişim formu, galeri modülü, whatsapp modülü gibi bir çok eklenti ile sitenizi daha çekici bir hale getireceksiniz.

Tek yapmanız gereken şey wordpress eğitimini kimden almak istediğiniz 🙂 Beni tanımayan öğrencilerim için 15 dakikalık tanışma video görüşmesi ücretsiz. Neden peki? Bana göre herkes wordpress öğrenebilir veya öğretebilir, fakat iyi bir wordpress eğitmeni karşısındaki öğrencinin derdini iyi anlamalı, hangi noktada olduğunu analiz edbilmeli ve bir şeyler öğretirken sıkıcı değil o konuyu eğlenceli hale getirmeli.

Yazının sonundaki yorum bölümden veya iletişim sayfasındaki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirsiniz. Ertelemek bir hastalıktır, şuan bu satırları sabah 06:30’da kalkıp yazıyorsam, bu hastalığın bir tedavisi vardır. Sizde hayallerinizi ertelemeyin. Yarına bırakırsanız, çok geç kalmış olabilirsiniz.

WordPress Kursu İçeriği

WordPress kurslarımız kapsamında bu platformun her detayına sahip olabileceğiniz dersler yer alır. WP eğitimi ele alınan konular:

 • WordPress ile Tanışma
 • Doğru Hosting Seçimi
 • Domain Alma
 • Tema Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilir?
 • Nasıl WordPress Kurulur?
 • (Sayfa-Yazı-Ortam-Ayarlar…) Panellerinin Kullanımı
 • WordPress Site Menüsü ve Alt Menüler Nasıl Oluşturulur?
 • WordPress İçin Gerekli Eklentiler Nelerdir?
 • WordPress Yönetim Paneli Nasıl Kullanılır?
 • WordPress için Hazır Temalar Nasıl Bulunur ve Kurulur?
 • Tema Düzenleme ve Türkçeleştirme
 • Eklenti Kurulumu Nasıl Yapılır?
 • Google’a Site Tanıtma ve Kayıt İşlemleri (Google Analytics, Search Console-Google Web Master)
 • WordPress’te Güvenlik Nasıl Sağlanır?
 • SEO Uyumlu İçerikler Nasıl Hazırlanmalı?
 • ve wordpress ile alakalı püf noktalar 🙂

WordPress Eğitmeni Buğra Yazar Kimdir?

Sektördeki önemli kurum ve kuruluşlarda WordPress danışmanı ve uzmanı olarak çalıştım. 10 yıllık sektör tecrübesi ile site kurulumu, danışmanlığı ve wordpress eğitimleri vermeye devam ediyorum. WordPress kursu veren kişiler, firmalar veya eğitmenler arasında wordpress uzmanı olarak eğitim vermekten mutluyum. Google’a wordpress uzmanı yazıp sonuçlardaki sıraya bakmanız yeterli olacaktır.

WordPress eğitimi ile alakalı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

  Mutlu WordPress Öğrencileri

  Iyi bir websitesi olusturmak istiyorsunuz ama bu isin ustesinden nasil geleceginizi bilemiyor musunuz? Bu isi profesyonelinden ogrenin. Hem ogretip, hem websitesi kurulumda sizlere yardimci oluyor. Yol haritasi ciziyor ve her asamayi tane tane anlatiyor. Aldığım wordpress eğitiminden çok memnun kaldim. Tavsiye ederim.

  Zeynep Sada Alkan

  Buğra hocamla bir saatlik bir eğitim yaptık. Sitemde olan sorunlar, performans iyileştirmeleri, url hataları, etiketler (bura fazlasıyla sorunluydu) gibi düzeltmeler yaptık. Güzel bir eğitimdi keyif aldım ve öğrendim. Size de tavsiye ederim, bir saat içerisinde onlarca bilgi öğrendim.

  Azra Durmuş

  Site kurulumunda istedigim her konuda cok yardimci oldu. Sabirla yaklasip, kolay anlatim, kurum sonrasi egitimi ile siteyi yonetme konusunda cok ilgilendi. Tesekkurler Bugra bey, Basarilariniz daim olsun. Guvenle tercih edebilirsiniz. 🙏🏻

  Nilay Mercan

  Buğra hoca ile 5 saatte güzel bir online eğitim yaptık. Yeni konuları farkettiğim efektif bir eğitim oldu.

  Furkan Sayılan

  İnternetten araştırmalarımın çok kısır kaldığını farkedip wordpress eğitimi almaya karar verip bu konuda uzman birini ararken Buğra bey ile karşılaştım.
  Hocamız worpdress konusunda kendisi yetiştirmiş.
  Benim tahmin ettiğimin çok üzerinde bilgilerinden faydalandım. sagolsun en ince detaylarına kadar her şeyi paylaşıyor.
  Eğitim konusunda belirli konularda faydalanacağımı düşünmüştüm ama kendisine göre çok güzel başlıklar oluşturmuş.
  Kişilerin ihtiyaçlarına göre kafalarında soru işaretleri kalmayacak şekilde çok detaylı bir şekilde hazırlık yapmış.
  Genel olarak araştırmış olduğum program sunan kişiler arasında bana hitap etmesi, benim wordpressteki ihtiyaçlarımı ve problemlerimi çözebilme açısından çok verimli bir wordpress eğitimiydi.
  Eğitim sonunda soru sormayacak şekilde eğitim veriyor. Bu beni çok şaşırttı çok etkilendim gerçekten. Gönül rahatlığı ile kendisinden eğitim alabilirsiniz.

  Serkan Paker

  Dr. Epoksi

  WordPress öğrenme isteğim sayesinde Buğra beyin WordPress eğitimine katıldım. Benim için çok verilmli ve eğlenceli bir eğitim oldıu. Kolektif Academy bünyesinde Buğra bey ile gerçekleştirdiğimiz bu eğitim çok interaktif geçti. WordPress konusunda hiçbir bilgi birikimim olmamasına rağmen şimdi kendi internet sitemi kuracak ve analizlerini de inceleyebilecek kadar bilgi sahibi olarak görüyorum.

  Dilara Çakır

  Kolektif Academy

  Buğra bey, iki günde gerçekleştirdiği word press eğitiminde, bu konu hakkına hiç bir fikri olamayan bana bile, yahu word press le bende web sayfası yapabilirim cesaret ve isteğini verecek kadar bizi bilgilendirdi. Her öğrenci ile online olarak tek tek ilgilendi. Word press eğitimi programındaki tüm konuları kolaydan zora, basitten detaya örneklerle ve karşılıklı uygulamalı olarak anlattı. Bu işe merak eden bir kişi olarak Buğra bey ‘in Word Press eğitimini tavsiye eder misiniz? diye bana sorarsanız, cevabım “evet, evet, evet” olur.

  Sadun Boytorun

  Boytorun Kimya A.Ş.

  WordPress eğitimi almak istemem üzerine bir eğitim sitesinde Buğra hocanın profilini gördüm. Bunun üzerine Google üzerinden adını yazdığımda kendi bloğu ve videoları ile karşılaştım. Bana WordPress eğitimi verebilecek doğru insan olduğuna karar verdim ve 2.5 saatlik eğitime karar verdik. Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz ders sonrasında aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Kendimi biraz olsun worpress bilgi sahibi olduğunu sanıyormuşum fakat hiçbir şey bilmediğimi öğrendim. Sadece worpress değil aynı zamanda Seo konusunda da bilgi sahibi olması ve derste Seo ile ilgili anlatım yapması çok iyi oldu.

  Gurur Tomur

  Öğrenci

  Online videolardan sağlıklı öğrenemeyeceğimi anladığımda internet’te araştırmalara başladım ve wordpress eğitimi almaya karar verip bu konuda uzman birini ararken WordPress Uzmanı Buğra bey ile karşılaştım.
  Sağolsun her konuda en ince detaylarına kadar her şeyi paylaşıyor. Gönül rahatlığı ile kendisinden eğitim alabilirsiniz.

  Mustafa Göktaş

  Buğra Yazar, uzun yıllardır PHP, WordPress, SEO, Branding alanlarında faaliyet göstermekte olup sosyal çevresine sektörün gelişmesi adına düzenli olarak bilgi aktarmaktadır. Kaliteli, disiplinli ve azimlidir. Kendisi ile zaman zaman bilgi ve ticari alışverişlerimiz olmakta ve bu konudan memnuniyet duymaktayım. Başarılar dilerim.

  Aykut Özcan

  Bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştığım Buğra Yazar benim vizyonumu genişletmemi sağladı. Kendisinden wordpress konusunda çok eğitim aldım. Bilgi paylaştıkça çoğalır felsefesi ile hizmet veren Buğra’dan ayrıca kendi sitem için SEO hizmeti de aldım. Aldığım eğitimler ve hizmet tatmin edici boyuttaydı. Verdiğin emekler için teşekkürler dostum. Yeni projelerde çalışmak ümidiyle.

  Cengiz Erdoğan

  Selamlar…
  Buğra hocamdan hem seo hem WordPress eğitimi aldım.
  SEO ve WordPress eğitimi konusunda verdiği pratik bilgiler hem zaman hem de maliyet açısından çok avantaj sağladı.
  Aynı zamanda Dolunay Organizasyon Firmamızın seo danışmanlığını yapmaktadır.
  Tabi çok daha önce tanısaydım daha iyi olurdu dediğim insanlardan biri olur kendisi 🙂
  İyi ki tanışmışım iyi ki kendisiyle çalışıyorum. Gerçekten çok kısa zamanda çok güzel işler başardık.
  Ve İnşAllah bu birlikteliğimiz uzun yıllar sürecek gibi görünüyor 🙂
  Hayatımda Seo ve WordPress konusunda büyük bir şans olarak gördüğüm Buğra Yazar hocamla mutlaka tanışmanızı öneririm. Bu Arada altın değerinde olan özel bilgilerini hiç çekinmeden sosyal medyadan sürekli paylaşan biri..
  Takip etmenizi de öneririm.
  Buğra hocam ; Başarılar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun. Yolunuz açık olsun🙏
  Saygılar…

  Kenan Baran

  Dolunay Organizasyon

  Menü