WordPress Hosting

WordPress hosting, wordpress altyapısına sahip kurumsal, blog ve giriş seviyesindeki e-ticaret siteleri için tasarlanmıştır.

WordPress Hosting

Neden Buğra Yazar?

Ulaşılamayan web tasarımcı ve ajanslar ile zaman kaybetmeyi bırakın, profesyonel wordpress destek ekibimiz yardım etmek için burada.

Web sitesi yönetimi

WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz sorunları hızlıca çözer, böylece başka şeylere odaklanabilirsiniz.

Tecrübeli Ekip

Küçük veya orta ölçekli işletmeler, bloglar, e-ticaret web sitelerini yönetme, güncelleme, taşıma ve destekleme konusunda onlarca yıllık deneyim.

Hızlı cevap süresi

Sektör lideri yanıt süreleri, destek ekibimizin birincil odak noktasıdır, iyi desteğin hızlı cevap vermek olduğunu biliyoruz.

Referanslarımız

WordPress konusunda bize güvenen şirketler için yaptığımız en son WordPress projelerinden bazılarını görüntüleyin.

Mochi babies eticaret web sitesi tasarimi 1

Mochi Babies

Tamirci abi - cep telefonu tamir

Tamirci Abi

Fenerbahce 1

Fenerbahçe Spor Okulları

Asçit çit sistemleri

Asçit Çit Sistemleri

Rubiga e-ticaret sitesi

Rubiga

Eren grup

Eren Grup

Aysu i̇nşaat

Aysu İnşaat

Dr epoksi - epoksi zemin kaplama

Dr. Epoksi

Profesyonel WordPress Ekibi

En iyi WordPress desteği, sektördeki en iyilere ihtiyaç duyar ve Buğra Yazar ekibi hizmet vermek için burada.

Yalnızca çevredeki en iyi WordPress uzmanlarını kullanan son derece yetenekli ve deneyimli ekibimiz, WordPress sitenizle ilgili herhangi bir sorunu veya sorunu çözmeye hazırdır.

İster yeni müşteri olun, ister mevcut bir Buğra Yazar web tasarım müşterisi olun, WordPress sitenizin her türlü bakımında size yardımcı olmaya hazırız.

En çok oy alan WordPress web sitesi tasarım şirketi

Müşterilerimiz bizi seviyor

Sadece bize kulak vermeyin. Yıllar geçtikçe müşterilerimizden olumlu geri bildirimler aldık. Diğer müşterilerimizin geri bildirimlerine odaklanın. Onlardan referans isteyin.

İşimizin aciliyetini bildirdik kendileri bize çok başarılı ve hızlı bir hizmet verdiler. Çok memnun kaldık. Buğra bey çok ilgili ve bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözdü. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

Berke Karacuha

Pharmavital

Mega Evde Sağlık Hizmetleri olarak Web sayfasının kurulumu için arayış içerisindeydik. İyi ki Buğra Yazar bey ile tanıştık. Müthiş bir Web sayfası kurulumu yaptı bizim için, hiçbir arayışa gerek yok direkt kendisi ile çalışabilirsiniz. Gerçekten dedikleri kadar varmış samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Gazi Özbey

Mega Evde Sağlık Hizmetleri

Arıdil Eğitim olarak öğrencilerimiz bizim çocuklarımızdır. Eğitimlerinde ki kalite anlayışımız nedeniyle genel aile fertlerini de yakından tanımaktayız. Bu da bizi büyük bir aile yapmaktadır. Pandemi süreci içinde faaliyetlerimizin tamamını zorunlu olarak online eğitim sistemine geçirmek için verdiğimiz kararda büyük endişelerimiz vardı.
İnternet ortamında sunduğumuz hizmetlerden dolayı çocuklarımızın bilgi güvenliği, eğitim sitemizde yaşanacak teknik aksaklıklar vb.. gibi bilişim alanında yaşayacağımız problemleri, markalaşma yolunda en az bizim kadar titiz çalışacak ve bu imkanları ekonomik olarak sunacak bir firma için Türkiye genelinde araştırmalar yaptık. Anlaşmaya çalıştığımız ilk iki firma ile yaşadığımız sorunlar çalışma enerjimizi düşürmüştü. Ümitsizce yeni firma arayışı içinde Buğra bey ile tanıştık. Yaklaşık bir senedir çalışıyoruz. Şimdiye kadar bizlerin hiçbir problem yaşamasına izin vermeyen Buğra bey ve ekibine teşekkür eder, güvenlik ve kaliteyi prensip edinmiş firmalara kendilerini tavsiye ederiz.. Saygılarımızla.

Can Fındık

Arıdil Eğitim Merkezi

Ssd2 1 1

%100 SSD Altyapı

%100 SSD altyapı ile web siteleriniz çok daha hızlı çalışır. SSD Disk ile sitenizde dosya ekleme, okuma ve silme işlemleri daha hızlı gerçekleşir.

Fast2 1 1

Litespeed Cache

Normal web sunucularına göre 10 kata kadar daha yüksek performans sunan Litespeed Cache tüm paketlerimizde mevcuttur.

Https2 1 1

Ücretsiz SSL

Web Hostinglerde Let’s Encrypt! ile tamamen ücretsiz bir şekilde websitenize ssl sertifikası kurabilirsiniz.

Profesyonel WordPress Hosting Çözümleri

Firmamız tarafından WordPress hosting hizmeti sağlandığını biliyor muydunuz? WordPress için en iyi hosting hangisi, hangi hosting firması ile çalışmalıyım ya da hangi hosting paketini seçmeliyim gibi teknik konularda bilginiz yetersiz ya da kararsız ise bizlere ulaşarak wordpress hosting hizmeti talep edebilirsiniz.

WordPress Hosting Nedir?

Açık kaynak kodlu hazır CMS yapıya sahip WordPress ile web site kurmak artık çok kolay. Ancak web sitenizi kurmadan önce hosting seçimini doğru ve yeterli özelliklere sahip bir şekilde seçmeniz gerekmektedir. Bu nedenle bizim tercihimiz ve önerimiz WordPress hosting seçmeniz yönünde olacaktır. WordPress hostingde barındırdığınız siteler hem açılış hızı olarak çok daha hızlı bir performans sergilerken hem de hazır sistem olmasına bağlı yaşanabilecek sorunlarında önüne geçmenize olanak tanır. Fiyat olarak diğer hosting paketleri ile bir farkı olmasa da wordpress siteleriniz için çok daha iyi bir performansa sahip olacağına emin olabilirsiniz.

WordPress Hosting Avantajları

  • Tek tuşla WordPress kurabilirsiniz.
  • SSD sabit disk sayesinde hard disk kaynaklı hız problemlerinin tamamen önüne geçilir.
  • WordPress sitenizin yedeği düzenli olarak alınır. Sürekli yedek almak zorunda kalmazsınız.
  • WordPress’in zayıf noktalarına karşı özel güvenlik yamaları kullanılır.
  • Ücretsiz SSL sertifikası yüklü gelir. Ayrıca SSL satın almak zorunda kalmazsınız.

Neden WordPress Hosting Hizmeti Almalıyım?

WordPress, her ne kadar bütün hosting hizmetleri ile uyumlu bir yapıya sahip olsa da tema ya da eklentilere bağlı olarak bazı hosting servislerinde kararsız bir yapı sergilemesi mümkündür. Bu amaçla hosting sağlayıcıları tarafından linux altyapısına sahip ve  wordpress ile tam uyumlu hosting hizmetlerini de servis etmeye başlamışlardır.

Domain, hosting, wordpress ve diğer web site sorunları hakkında bilginiz, deneyiminiz yetersiz ise sizlere wordpress hosting hizmeti dışında wordpress ücretli destek hizmetimizin de olduğunu söylemek isteriz. Detaylı bilgi için

WordPress Hosting İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

WordPress ile ilgili sahip olduğumuz deneyim size bu konuda en iyi hizmeti sunacağımızın garantisidir. Referanslarımızda yer alan ve uzman ekibimiz tarafından özenle hazırlanan her kurumsal web site tasarımı gücünü sağladığımız WordPress hosting hizmetinden almaktadır.

Sizlere WordPress kurumsal web site tasarım hizmeti altında bu hizmetimizi destekleyecek tüm hizmetleri de sunmaktayız. İhtiyaçlarınızın ve sorunlarınızın tespiti, kaynağı ve çözümü hususunda ekibimiz sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

En kaliteli hizmeti hak ettiğinizi biliyoruz.

Menü