WordPress Site Taşıma Hizmeti

Web sitenizi başka bir hosting firmasına veya alan adına sorunsuz olarak taşınması için WordPress site taşıma hizmeti veriyoruz.

Neden Buğra Yazar?

Ulaşılamayan web tasarımcı ve ajanslar ile zaman kaybetmeyi bırakın, profesyonel wordpress destek ekibimiz yardım etmek için burada.

Web sitesi yönetimi

WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz sorunları hızlıca çözer, böylece başka şeylere odaklanabilirsiniz.

Tecrübeli Ekip

Küçük veya orta ölçekli işletmeler, bloglar, e-ticaret web sitelerini yönetme, güncelleme, taşıma ve destekleme konusunda onlarca yıllık deneyim.

Hızlı cevap süresi

Sektör lideri yanıt süreleri, destek ekibimizin birincil odak noktasıdır, iyi desteğin hızlı cevap vermek olduğunu biliyoruz.

Referanslarımız

WordPress konusunda bize güvenen şirketler için yaptığımız en son WordPress projelerinden bazılarını görüntüleyin.

Mochi babies eticaret web sitesi tasarimi 1

Mochi Babies

Tamirci abi - cep telefonu tamir

Tamirci Abi

Fenerbahce 1

Fenerbahçe Spor Okulları

Asçit çit sistemleri

Asçit Çit Sistemleri

Rubiga e-ticaret sitesi

Rubiga

Eren grup

Eren Grup

Aysu i̇nşaat

Aysu İnşaat

Dr epoksi - epoksi zemin kaplama

Dr. Epoksi

Profesyonel WordPress Ekibi

En iyi WordPress desteği, sektördeki en iyilere ihtiyaç duyar ve Buğra Yazar ekibi hizmet vermek için burada.

Yalnızca çevredeki en iyi WordPress uzmanlarını kullanan son derece yetenekli ve deneyimli ekibimiz, WordPress sitenizle ilgili herhangi bir sorunu veya sorunu çözmeye hazırdır.

İster yeni müşteri olun, ister mevcut bir Buğra Yazar web tasarım müşterisi olun, WordPress sitenizin her türlü bakımında size yardımcı olmaya hazırız.

En çok oy alan WordPress web sitesi tasarım şirketi

Müşterilerimiz bizi seviyor

Sadece bize kulak vermeyin. Yıllar geçtikçe müşterilerimizden olumlu geri bildirimler aldık. Diğer müşterilerimizin geri bildirimlerine odaklanın. Onlardan referans isteyin.

İşimizin aciliyetini bildirdik kendileri bize çok başarılı ve hızlı bir hizmet verdiler. Çok memnun kaldık. Buğra bey çok ilgili ve bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözdü. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

Berke Karacuha

Pharmavital

Mega Evde Sağlık Hizmetleri olarak Web sayfasının kurulumu için arayış içerisindeydik. İyi ki Buğra Yazar bey ile tanıştık. Müthiş bir Web sayfası kurulumu yaptı bizim için, hiçbir arayışa gerek yok direkt kendisi ile çalışabilirsiniz. Gerçekten dedikleri kadar varmış samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Gazi Özbey

Mega Evde Sağlık Hizmetleri

Arıdil Eğitim olarak öğrencilerimiz bizim çocuklarımızdır. Eğitimlerinde ki kalite anlayışımız nedeniyle genel aile fertlerini de yakından tanımaktayız. Bu da bizi büyük bir aile yapmaktadır. Pandemi süreci içinde faaliyetlerimizin tamamını zorunlu olarak online eğitim sistemine geçirmek için verdiğimiz kararda büyük endişelerimiz vardı.
İnternet ortamında sunduğumuz hizmetlerden dolayı çocuklarımızın bilgi güvenliği, eğitim sitemizde yaşanacak teknik aksaklıklar vb.. gibi bilişim alanında yaşayacağımız problemleri, markalaşma yolunda en az bizim kadar titiz çalışacak ve bu imkanları ekonomik olarak sunacak bir firma için Türkiye genelinde araştırmalar yaptık. Anlaşmaya çalıştığımız ilk iki firma ile yaşadığımız sorunlar çalışma enerjimizi düşürmüştü. Ümitsizce yeni firma arayışı içinde Buğra bey ile tanıştık. Yaklaşık bir senedir çalışıyoruz. Şimdiye kadar bizlerin hiçbir problem yaşamasına izin vermeyen Buğra bey ve ekibine teşekkür eder, güvenlik ve kaliteyi prensip edinmiş firmalara kendilerini tavsiye ederiz.. Saygılarımızla.

Can Fındık

Arıdil Eğitim Merkezi

WordPress Sitenizi Sorunsuz Taşıyalım

WordPress altyapısına sahip bir web siteniz varsa kullandığınız hosting firmasından başka bir hosting firmasına taşınmasını istiyorsanız veya wordpress kurulu bir siteyi başka bir domaine taşımak için benden profesyonel destek alabilirsiniz. WordPress hizmetleri veren ajansımız taşıma sonrası 7 gün ücretsiz teknik destek hizmeti verilmektedir. Olası bir problemlerde ek bir ücret ödemeden taşıma esnasında yaşanabilecek tüm teknik sorunlarınız çözülmektedir. WordPress site taşıma işlemleri genelde kullanılan hostingin yetersiz kalması veya hosting firmasıyla yaşanılan sorunlar yüzünden olmaktadır. Eğer wordpress internet sitenizin taşınmasına karar verdiyseniz müşterilerinizin en az sitenizi ziyaret ettiği saatlerde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

WordPress Hosting Taşıma

WordPress sitenizi dilediğiniz hosting firmasına sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

WordPress Hosting Taşıma

WordPress kurulu alan adınızı istediğiniz başka bir domaine sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

WordPress Siteyi Başka Bir Firmaya Taşıma

WordPress siteyi başka bir firmaya veya alan adına taşımak tecrübe gerektiren bir iştir. Her ne kadar wordpress site taşıma nasıl yapılır konusu ile alakalı bir çok video çekmiş olsamda. Bugüne kadar 200’den fazla site taşıma işlemi yaptım ve her taşıma sırasında muhakkak bir problemle karşı karşıya kaldım. Bu problemlerin nasıl çözüldüğünü ve sürecin en doğru şekilde nasıl ilerlemesi konusunda ciddi bir iş tecrübesi edinmiş oldum.
Eğer sizde wordpress siteyi başka bir yere taşıma, wordpress sitesini taşıma, domain veya hosting taşıma işlemleri konusunda destek hizmeti almak isiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.

WordPress Siteyi Başka Bir Hostinge Taşıma

Web sitenizi yeni bir hosta veya alan adına taşımak en iyi WordPress site işlemleri yapıyoruz. Sorunsuz hizmet, teslimat sonrası ücretsiz destek imkanı sunmaktayız.

WordPress Siteyi Başka Bir Domaine Taşıma

WordPress yüklü bir alan adını başka bir alan adı (domain)’e taşımak için en doğru adrestesiniz.

WordPress Site Taşıma Fiyatları

WordPress web sitenizi başka bir hosting firmasına sorunsuz olarak taşınması için WordPress site taşıma hizmeti veriyoruz. WordPress site taşıma fiyatları hakkında bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

Menü