WordPress Tema Entegrasyonu

HTML tasarımı WordPress tema olarak entegre ederek içeriğinizi ve tasarımınızı bozmadan WordPress’e entegre ediyoruz!

Neden Buğra Yazar?

Ulaşılamayan web tasarımcı ve ajanslar ile zaman kaybetmeyi bırakın, profesyonel wordpress destek ekibimiz yardım etmek için burada.

Web sitesi yönetimi

WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz sorunları hızlıca çözer, böylece başka şeylere odaklanabilirsiniz.

Tecrübeli Ekip

Küçük veya orta ölçekli işletmeler, bloglar, e-ticaret web sitelerini yönetme, güncelleme, taşıma ve destekleme konusunda onlarca yıllık deneyim.

Hızlı cevap süresi

Sektör lideri yanıt süreleri, destek ekibimizin birincil odak noktasıdır, iyi desteğin hızlı cevap vermek olduğunu biliyoruz.

Referanslarımız

WordPress konusunda bize güvenen şirketler için yaptığımız en son WordPress projelerinden bazılarını görüntüleyin.

Mochi babies eticaret web sitesi tasarimi 1

Mochi Babies

Tamirci abi - cep telefonu tamir

Tamirci Abi

Fenerbahce 1

Fenerbahçe Spor Okulları

Asçit çit sistemleri

Asçit Çit Sistemleri

Rubiga e-ticaret sitesi

Rubiga

Eren grup

Eren Grup

Aysu i̇nşaat

Aysu İnşaat

Dr epoksi - epoksi zemin kaplama

Dr. Epoksi

Profesyonel WordPress Ekibi

En iyi WordPress desteği, sektördeki en iyilere ihtiyaç duyar ve Buğra Yazar ekibi hizmet vermek için burada.

Yalnızca çevredeki en iyi WordPress uzmanlarını kullanan son derece yetenekli ve deneyimli ekibimiz, WordPress sitenizle ilgili herhangi bir sorunu veya sorunu çözmeye hazırdır.

İster yeni müşteri olun, ister mevcut bir Buğra Yazar web tasarım müşterisi olun, WordPress sitenizin her türlü bakımında size yardımcı olmaya hazırız.

En çok oy alan WordPress web sitesi tasarım şirketi

Müşterilerimiz bizi seviyor

Sadece bize kulak vermeyin. Yıllar geçtikçe müşterilerimizden olumlu geri bildirimler aldık. Diğer müşterilerimizin geri bildirimlerine odaklanın. Onlardan referans isteyin.

İşimizin aciliyetini bildirdik kendileri bize çok başarılı ve hızlı bir hizmet verdiler. Çok memnun kaldık. Buğra bey çok ilgili ve bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözdü. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

Berke Karacuha

Pharmavital

Mega Evde Sağlık Hizmetleri olarak Web sayfasının kurulumu için arayış içerisindeydik. İyi ki Buğra Yazar bey ile tanıştık. Müthiş bir Web sayfası kurulumu yaptı bizim için, hiçbir arayışa gerek yok direkt kendisi ile çalışabilirsiniz. Gerçekten dedikleri kadar varmış samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Gazi Özbey

Mega Evde Sağlık Hizmetleri

Arıdil Eğitim olarak öğrencilerimiz bizim çocuklarımızdır. Eğitimlerinde ki kalite anlayışımız nedeniyle genel aile fertlerini de yakından tanımaktayız. Bu da bizi büyük bir aile yapmaktadır. Pandemi süreci içinde faaliyetlerimizin tamamını zorunlu olarak online eğitim sistemine geçirmek için verdiğimiz kararda büyük endişelerimiz vardı.
İnternet ortamında sunduğumuz hizmetlerden dolayı çocuklarımızın bilgi güvenliği, eğitim sitemizde yaşanacak teknik aksaklıklar vb.. gibi bilişim alanında yaşayacağımız problemleri, markalaşma yolunda en az bizim kadar titiz çalışacak ve bu imkanları ekonomik olarak sunacak bir firma için Türkiye genelinde araştırmalar yaptık. Anlaşmaya çalıştığımız ilk iki firma ile yaşadığımız sorunlar çalışma enerjimizi düşürmüştü. Ümitsizce yeni firma arayışı içinde Buğra bey ile tanıştık. Yaklaşık bir senedir çalışıyoruz. Şimdiye kadar bizlerin hiçbir problem yaşamasına izin vermeyen Buğra bey ve ekibine teşekkür eder, güvenlik ve kaliteyi prensip edinmiş firmalara kendilerini tavsiye ederiz.. Saygılarımızla.

Can Fındık

Arıdil Eğitim Merkezi

Yönetilebilir bir siteye sahip olmak isteyen daha da önemlisi mevcut HTML sitesinin bozulmadan wordpress’e taşımak isteyenler içindir. Tamamen sizin istekleriniz daha sonra revize edilebilir html to wp hizmetinde, iş disiplini yüksek zamanında teslimat daha daha önemlisi bir wordpress ajansı ile çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

HTML Siteyi WorPress’e Çevirme

Sitenizin formatını değiştirme konusunda aklınızda cevapsız sorular mı var? Hiç dert etmenize gerek yok çünkü Html siteyi wordpress’e çevirme hizmeti konusunda alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla birlikte sizler için bu hizmeti profesyonel bir şekilde sunmaktayız.

HTML siteyi wordpress’e çevirdiğimiz bazı internet siteleri;

  • www.ascit.com.tr
  • www.panelcit.com.tr
  • www.dagistanpatent.com.tr
  • www.ozkabeton.com.tr
  • www.rednasis.com.tr
  • www.aysuinsaat.com.tr
  • www.pharma-vital.com

HTML Sitenin WordPress Entegrasyonu

HTML siteni wordpres entegrasyonu için standart bir ücret maalesef yok. İstemiş olduğunuz web sitesi, özellikleri ve fonksiyonlarına göre fiyatlar değişik göstermektedir. Ücret bilgisi verebilmemiz için projenizi ve ya istediğiniz web sitesinin detaylarını öğrendikten sağlıklı fiyat çıkarabiliriz.

HTML Tasarımı WordPress’e Çevirme

Teknoloji ile birlikte web siteleri de oldukça gelişti ve geliştirilmeye durmadan devam ediliyor. WordPress bu konuda birçok avantajı bulunan iyi bir yönetilebilir web sitesi sistemidir. Html tasarımı olan web siteleri statik olduğu için sitenize bir şey ekleme konusunda sizi epey yoracaktır. Html tasarımı olan sitelerin yönetim paneli olmadığı için sürekli kodlar ile boğuşmak zorunda kalırsınız. Eğer sizde benzer sorunlar ile html siteyi wordpress’e çeviren kişiler yada firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. html tasarımı WordPress e çevirme ve entegre etme konusunda 10 yıllık WordPress tecrübesi ve 200+’den fazla WordPress referansı ile eksiksiz şekilde html siteyi wordpress’e dönüştürme işlemi yaparız.

Neden WordPress Tercih Etmelisiniz?

Html formatındaki web siteleri genellikle statik web siteleri oluşturmak için kullanılır. WordPress ise sizlere hem dinamik hem de statik bir web sitesi oluşturma seçeneğini sunuyor.
WordPress formatındaki bir web sitesini farklı birçok tema seçenekleri sayesinde dilediğiniz şekilde görünmesini sağlayabiliriz.
Kolay ve anlaşılır bir panel sayesinde sosyal medya hesabınıza fotoğraf yükler gibi işletmenizin WordPress web sitesine temel anlamda ürün, yazı resim ve video ekleyebilirsiniz.
Kolay yönetim paneli sayesinde wordpress’i çok seveceksiniz.
Geliştirilebilir yapısı sayesinde istediğiniz zaman temanıza farklı modüller ve eklentiler ekleyebilirsiniz.
Bizlerden web siteniz için html sitenin WordPress entegrasyonu için hizmet alarak yukarıda bahsetmiş olduğumuz hizmetler hakkında profesyonel olarak destek alabilirsiniz.

PSD Tasarımı WordPress’e Çevirme

Söz konusu olan taşıma hizmetiniz gerçekleştirilirken önceden kullanmış olduğunuz psd formatındaki web sitenizdeki tüm bilgiler yedeklenir.
Yedekleme işlemi gerçekleştikten sonra işletmenizin html tasarımı wordpress’e çevirme yapılır.
Yedeklenmiş web site bilgileriniz yeni web sitenize eksiksiz bir şekilde aktarılır.
Tasarım anlamında hiçbir fark etmeden düzgünce wordpress’e çeviririz.
Site içerikleriniz olduğu gibi kalmaktadır.
PSD tasarımı WordPress Yapmak bizim işimiz
Söz konusu olan taşıma hizmetiniz gerçekleştirilirken önceden kullanmış olduğunuz web sitenizdeki tüm bilgiler yedeklenir.
Yedekleme işlemi gerçekleştikten sonra işletmenizin html tasarımı wordpress’e çevirme yapılır.
Yedeklenmiş web site bilgileriniz yeni web sitenize eksiksiz bir şekilde aktarılır.
Tasarım anlamında hiçbir fark etmeden düzgünce wordpress’e çeviririz.
Site içerikleriniz olduğu gibi kalmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Menü