WordPress Tema Geliştirme

Kurumsal tanıtım siteniz veya e-ticaret siteniz için profesyonel WordPress Tema Geliştirme hizmeti veriyorum. Fiyat almak için ziyaret edin.

Neden Buğra Yazar?

Ulaşılamayan web tasarımcı ve ajanslar ile zaman kaybetmeyi bırakın, profesyonel wordpress destek ekibimiz yardım etmek için burada.

Web sitesi yönetimi

WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz sorunları hızlıca çözer, böylece başka şeylere odaklanabilirsiniz.

Tecrübeli Ekip

Küçük veya orta ölçekli işletmeler, bloglar, e-ticaret web sitelerini yönetme, güncelleme, taşıma ve destekleme konusunda onlarca yıllık deneyim.

Hızlı cevap süresi

Sektör lideri yanıt süreleri, destek ekibimizin birincil odak noktasıdır, iyi desteğin hızlı cevap vermek olduğunu biliyoruz.

Referanslarımız

WordPress konusunda bize güvenen şirketler için yaptığımız en son WordPress projelerinden bazılarını görüntüleyin.

Mochi babies eticaret web sitesi tasarimi 1

Mochi Babies

Tamirci abi - cep telefonu tamir

Tamirci Abi

Fenerbahce 1

Fenerbahçe Spor Okulları

Asçit çit sistemleri

Asçit Çit Sistemleri

Rubiga e-ticaret sitesi

Rubiga

Eren grup

Eren Grup

Aysu i̇nşaat

Aysu İnşaat

Dr epoksi - epoksi zemin kaplama

Dr. Epoksi

Profesyonel WordPress Ekibi

En iyi WordPress desteği, sektördeki en iyilere ihtiyaç duyar ve Buğra Yazar ekibi hizmet vermek için burada.

Yalnızca çevredeki en iyi WordPress uzmanlarını kullanan son derece yetenekli ve deneyimli ekibimiz, WordPress sitenizle ilgili herhangi bir sorunu veya sorunu çözmeye hazırdır.

İster yeni müşteri olun, ister mevcut bir Buğra Yazar web tasarım müşterisi olun, WordPress sitenizin her türlü bakımında size yardımcı olmaya hazırız.

En çok oy alan WordPress web sitesi tasarım şirketi

Müşterilerimiz bizi seviyor

Sadece bize kulak vermeyin. Yıllar geçtikçe müşterilerimizden olumlu geri bildirimler aldık. Diğer müşterilerimizin geri bildirimlerine odaklanın. Onlardan referans isteyin.

İşimizin aciliyetini bildirdik kendileri bize çok başarılı ve hızlı bir hizmet verdiler. Çok memnun kaldık. Buğra bey çok ilgili ve bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözdü. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

Berke Karacuha

Pharmavital

Mega Evde Sağlık Hizmetleri olarak Web sayfasının kurulumu için arayış içerisindeydik. İyi ki Buğra Yazar bey ile tanıştık. Müthiş bir Web sayfası kurulumu yaptı bizim için, hiçbir arayışa gerek yok direkt kendisi ile çalışabilirsiniz. Gerçekten dedikleri kadar varmış samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Gazi Özbey

Mega Evde Sağlık Hizmetleri

Arıdil Eğitim olarak öğrencilerimiz bizim çocuklarımızdır. Eğitimlerinde ki kalite anlayışımız nedeniyle genel aile fertlerini de yakından tanımaktayız. Bu da bizi büyük bir aile yapmaktadır. Pandemi süreci içinde faaliyetlerimizin tamamını zorunlu olarak online eğitim sistemine geçirmek için verdiğimiz kararda büyük endişelerimiz vardı.
İnternet ortamında sunduğumuz hizmetlerden dolayı çocuklarımızın bilgi güvenliği, eğitim sitemizde yaşanacak teknik aksaklıklar vb.. gibi bilişim alanında yaşayacağımız problemleri, markalaşma yolunda en az bizim kadar titiz çalışacak ve bu imkanları ekonomik olarak sunacak bir firma için Türkiye genelinde araştırmalar yaptık. Anlaşmaya çalıştığımız ilk iki firma ile yaşadığımız sorunlar çalışma enerjimizi düşürmüştü. Ümitsizce yeni firma arayışı içinde Buğra bey ile tanıştık. Yaklaşık bir senedir çalışıyoruz. Şimdiye kadar bizlerin hiçbir problem yaşamasına izin vermeyen Buğra bey ve ekibine teşekkür eder, güvenlik ve kaliteyi prensip edinmiş firmalara kendilerini tavsiye ederiz.. Saygılarımızla.

Can Fındık

Arıdil Eğitim Merkezi

WordPress Tema Geliştirme Hizmeti

Web sitenizin daha kullanışlı ve kaliteli olması için WordPress tema geliştirme araçlarından belli dönemlerde faydalanmanız gerekir. WordPress, tüm dünya genelinde çok yaygın olarak kullanılan bir alt yapıdır. Çoğu hizmetinin ücretsiz ve son derece kullanışlı olması, WordPress’in sıklıkla tercih edilmesine sebep olur.

Temalar ise, sektörünüze uygun olarak çok çeşitli sayıda ve renktedir.. Seçtiğiniz temanın doğru ve yeterince işlevsel olması gerekir. Çünkü internet sitenize gelen kullanıcılar sitenizin genel tasarımından hoşlanmazlarsa çok hızlı bir şekilde bulundukları adresten uzaklaşırlar. Bu konuda yardım alınacak en önemli araç tema eklentileri olabilir.

Eklentiler, pek çok farklı alanda sitenizin daha iyi bir hal almasını sağlayacak araçlardır. Hız, görünüm ve işlevsellik açısından sitenizi geliştirme imkânı sunar. Ancak bütün bu kullanışlı WordPress tema geliştirme işlemleri uzmanlık ister. Buğra Yazar, 10 yıldan fazla web tasarım tecrübesiyle işinize ya da siteyi kulanım amacınıza uygun olarak en iyi tasarımı gerçekleştirir.

WordPress Tema Geliştirirken Dikkat Edilecekler

WordPress tema kurma ve geliştirme esnasında kullanacağınız eklentileri seçerken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. Öncelikle yapılan işlemin sitenizin amacına ve kullandığınız temaya uygun olması gerekir.

Kurumsal WordPress tema geliştirme hizmetiyle ziyaretçilerinizi sitenize çok daha hızlı bir şekilde çekebilir ve onları uzun süre sitenizde tutabilirsiniz. Görünümü gözü yormayan, aşırı görsel kullanılmayan temiz bir arka plana sahip web siteleri genellikle ziyaretçilerin daha çok hoşuna gider. Herhangi bir temayı hazır olarak seçtiğinizde onun özelliklerini geliştirerek sadeleştirip ziyaretçilerinize iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilirsiniz.

Bunun için WordPress tema ayarları üzerinden gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Gerekli durumlarda hem görüntü hem de teknik özellikleri geliştirebilir ve ihtiyaçlara hitap eden bir site sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında tema ve eklenti kodlama eğitimleri alabilir, kendi isteğinize göre tasarımlar yaparak sitenizi geliştirebilirsiniz. Bütün bunları yapacak zamanınız yoksa Buğra Yazar’ın 10 yılı aşkın deneyimi ile profesyonel web geliştirme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

WordPress Tema Geliştirme Özellikleri

WordPress temalarında tercih edebileceğiniz farklı seçenekler vardır. Ücretsiz ve Premium tema seçenekleri arasından sitenize uygun olanı bulmak oldukça kolaydır. Ücretsiz bir tema ile kurulum yaptıysanız ilerleyen süreçte tema geliştirme hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Özellikle de çoklu dil seçeneği eklenmesi, uluslararası alanda ziyaretçilerinize daha kaliteli bir site deneyimi sunmanızı sağlar. Bir web sitesinin en kullanışlı hale getirilmesi için gereken bütün teknik desteği sağlayabiliriz.

WordPress tema geliştirme hizmetlerinde bir profesyonelden yardım alarak tüm sürecin gönül sorunsuz şekilde ilerlediğini gözlemleyebilirsiniz. web adresinden bize ulaşarak tema kurulum ve geliştirme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

WordPress Özel Tema Tasarım

Web sitenizin size özel olmasını ve işinizden izler taşımasını istiyorsanız, WordPress özel tema tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu amaçla oluşturulmuş bir yazılım olan WordPress, web sitelerinin daha kullanışlı ve kaliteli olmasını sağlayan bir içerik yönetim sistemidir.

Oldukça kullanışlı ve pratik bir altyapıya sahiptir. Pek çok farklı özelliği sayesinde de keyifli bir kullanım imkanı sunar. WordPress web site yapımı hizmetlerimizle bütün bu özellikleri aktif olarak kullanmanıza yardımcı oluruz.

Pek çok farklı tema arasından web sitenize en uygun olanı bulmakta zorlanabilirsiniz. WordPress tema seçeneklerinin zenginliği sayesinde web sitenizin nasıl bir görünüme sahip olacağı konusunda size özgün tercihler yapma şansı sunar. Ancak sitenizi ziyaret eden kişilerin kolay kullanabileceği bir tema seçtiğinizden emin olmalısınız.

Sitenizin ziyaretçi trafiği temanızın kullanışlı olup olmamasıyla yakından ilgilidir. WordPress tema tasarımı yaparken sizin için en uygun temayı birlikte belirler, 10 yılı aşkın sektör tecrübemizle profesyonel bir şekilde tasarlarız.

WordPress Özel Tema Tasarım Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Web sitenizin kullanışlı ve kaliteli görünmesi için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Bunların en başında, hazırlayacağımız temanın kurumsal kimliğinize uygun olması gerekmektedir. Blog ve hizmet sayfalarının şablonlarının bilgilendirici ve ziyaretçinin sayfada kalmasını sağlayacak şekilde belirlenmesi gerekir.

Kurumsal sitelerde ve e-ticaret sitelerinde ise, ziyaretçinin dikkatini çekip, ürünlere yönlendirecek tasarımlar kullanılmalıdır. Doğru tasarım için doğru temayı işinize uygun olarak birlikte belirleyebiliriz. WordPress Tema Geliştirme sayfasını ziyaret ederek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçip taleplerinizi ileterek, hem sitenizi daha kaliteli hale getirebilir hem de hayallerinizdeki görünüme sahip olabilirsiniz.

Menü