WordPress Tema Türkçeleştirme

Satın almış olduğunuz temaların türkçeleştirilmesi için WordPress tema türkçeleştirme hizmeti vermekteyiz.

Neden Buğra Yazar?

Ulaşılamayan web tasarımcı ve ajanslar ile zaman kaybetmeyi bırakın, profesyonel wordpress destek ekibimiz yardım etmek için burada.

Web sitesi yönetimi

WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz sorunları hızlıca çözer, böylece başka şeylere odaklanabilirsiniz.

Tecrübeli Ekip

Küçük veya orta ölçekli işletmeler, bloglar, e-ticaret web sitelerini yönetme, güncelleme, taşıma ve destekleme konusunda onlarca yıllık deneyim.

Hızlı cevap süresi

Sektör lideri yanıt süreleri, destek ekibimizin birincil odak noktasıdır, iyi desteğin hızlı cevap vermek olduğunu biliyoruz.

Referanslarımız

WordPress konusunda bize güvenen şirketler için yaptığımız en son WordPress projelerinden bazılarını görüntüleyin.

Mochi babies eticaret web sitesi tasarimi 1

Mochi Babies

Tamirci abi - cep telefonu tamir

Tamirci Abi

Fenerbahce 1

Fenerbahçe Spor Okulları

Asçit çit sistemleri

Asçit Çit Sistemleri

Rubiga e-ticaret sitesi

Rubiga

Eren grup

Eren Grup

Aysu i̇nşaat

Aysu İnşaat

Dr epoksi - epoksi zemin kaplama

Dr. Epoksi

Profesyonel WordPress Ekibi

En iyi WordPress desteği, sektördeki en iyilere ihtiyaç duyar ve Buğra Yazar ekibi hizmet vermek için burada.

Yalnızca çevredeki en iyi WordPress uzmanlarını kullanan son derece yetenekli ve deneyimli ekibimiz, WordPress sitenizle ilgili herhangi bir sorunu veya sorunu çözmeye hazırdır.

İster yeni müşteri olun, ister mevcut bir Buğra Yazar web tasarım müşterisi olun, WordPress sitenizin her türlü bakımında size yardımcı olmaya hazırız.

En çok oy alan WordPress web sitesi tasarım şirketi

Müşterilerimiz bizi seviyor

Sadece bize kulak vermeyin. Yıllar geçtikçe müşterilerimizden olumlu geri bildirimler aldık. Diğer müşterilerimizin geri bildirimlerine odaklanın. Onlardan referans isteyin.

İşimizin aciliyetini bildirdik kendileri bize çok başarılı ve hızlı bir hizmet verdiler. Çok memnun kaldık. Buğra bey çok ilgili ve bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözdü. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

Berke Karacuha

Pharmavital

Mega Evde Sağlık Hizmetleri olarak Web sayfasının kurulumu için arayış içerisindeydik. İyi ki Buğra Yazar bey ile tanıştık. Müthiş bir Web sayfası kurulumu yaptı bizim için, hiçbir arayışa gerek yok direkt kendisi ile çalışabilirsiniz. Gerçekten dedikleri kadar varmış samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Gazi Özbey

Mega Evde Sağlık Hizmetleri

Arıdil Eğitim olarak öğrencilerimiz bizim çocuklarımızdır. Eğitimlerinde ki kalite anlayışımız nedeniyle genel aile fertlerini de yakından tanımaktayız. Bu da bizi büyük bir aile yapmaktadır. Pandemi süreci içinde faaliyetlerimizin tamamını zorunlu olarak online eğitim sistemine geçirmek için verdiğimiz kararda büyük endişelerimiz vardı.
İnternet ortamında sunduğumuz hizmetlerden dolayı çocuklarımızın bilgi güvenliği, eğitim sitemizde yaşanacak teknik aksaklıklar vb.. gibi bilişim alanında yaşayacağımız problemleri, markalaşma yolunda en az bizim kadar titiz çalışacak ve bu imkanları ekonomik olarak sunacak bir firma için Türkiye genelinde araştırmalar yaptık. Anlaşmaya çalıştığımız ilk iki firma ile yaşadığımız sorunlar çalışma enerjimizi düşürmüştü. Ümitsizce yeni firma arayışı içinde Buğra bey ile tanıştık. Yaklaşık bir senedir çalışıyoruz. Şimdiye kadar bizlerin hiçbir problem yaşamasına izin vermeyen Buğra bey ve ekibine teşekkür eder, güvenlik ve kaliteyi prensip edinmiş firmalara kendilerini tavsiye ederiz.. Saygılarımızla.

Can Fındık

Arıdil Eğitim Merkezi

WordPress Teması Nasıl Türkçeleştirilir?

WordPress temalarını Türkçe’ye çevirmek için kullanılan Loco Translate eklentisi ile kurumsal, blog, ve E-Ticaret sitelerinizin Türkçeleştirme işlemlerini kendiniz yapabilirsiniz.

WordPress Tema Türkçeleştirme

Satın aldığınız temalardan bazıları içerisinde dil eklentilerini barındırırken bazı temalar ise bu dil eklentilerini barındırmazlar. WordPress altyapı siteler için verdiğimiz tema türkçeleştirme hizmeti ile sizde WordPress sitenizin tamamını türkçeleştirilmesi için profesyonel destek alabilirisniz. İnternet siteniz İngilizce kalan kısımları sizin için kolayca türkçeleştirebiliriz.  Fiyat almak için aşağıdaki fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

WordPress Eklenti Tükçeleştirme Hizmeti

Kullandığınız WordPress eklentilerinin ihtiyacınıza uygun şekilde türkçe olarak kullanmanızı sağlarız.

WordPress, dünya genelinde hizmet veren bir web altyapısıdır. Bu sebeple kullanıcıların WordPress Türkçeleştirme hizmeti kullanması gerekebilir. WordPress temel altyapı olarak Türkçe dil seçeneğine sahip olsa da, kullanılmak istenen bazı ekstra uzantılar, tema ve eklentiler farklı dillerde hizmete sunulur. Bunları Türkçe’ye çevirmek ya da çeviri özelliği eklemek için 10 yıllık web tasarım tecrübemizle size yardımcı olabiliriz.

WordPress Türkçeleştirme hizmeti alarak kendiniz ve ziyaretçileriniz için daha kullanışlı bir gezinti ve kullanım olanağı sunabilirsiniz. Gerekli dosya ve uzantıları edindikten sonra kendiniz de çok rahat bir şekilde WordPress temanızı Türkçe’ye çevirebilirsiniz. Fakat siz uğraşmayıp zamandan tasarruf etmek istiyorsanız, WordPress dil değiştirme hizmetlerimizle internet sitenizi hızlıca Türkçeleştirebilir, ekstra dil seçenekleri ekleyebiliriz.

WordPress Türkçeleştirme Hizmeti Nereden Alınır?

Kullandığınız veya satın almak istediğiniz temanızın sayfalarında ingilizce kısımlar varsa ise bu işi bir wordpress uzmanı ile halletmeniz gerekmektedir. Çünkü eklentiler kullanarak tema türkçeleştirmek sanıldığı kadar bir işlem değildir. WordPress web sitenizin temasını Türkçe diline çevirerek daha kullanışlı bir hizmet sunabilirsiniz. WordPress Türkçeleştirme ve çeşitli dillerde çeviri özelliği ekleme için birden çok dil eklentisi kullanılabilir.

Kullanacağınız eklentinin doğru kurulduğundan emin olmalısınız. Bunun için de bir profesyonelden destek almalısınız. Hızlı ve doğru çeviri, gelen ziyaretçilerin sitenizde uzun süre zaman geçirmesine olanak tanır.

WordPress Türkçeleştirme hizmeti doğru yapılmadığında yarım yamalak gerçekleşen çeviriler ile ziyaretçilerinizi sitenizde uzun süre tutamazsınız. Çünkü okuduklarından bir şey anlamayacaklardır. Bu da onları bulundukları adresten uzaklaşmaya itecektir.

WordPress dil eklentisi eklemek için izlenen farklı yollar vardır. Ama en önemlisi eklentiyi hangi yolla kurduğunuz değil, bu hizmeti kimden aldığınızdır. Buğra Yazar sitenizde herhangi bir veri kaybı olmaksızın doğru Türkçeleştirme hizmeti sağlayarak ziyaretçilerinizin sitenizde zorlanmadan işlem yapabilmesine yardımcı olur.

WordPress Türkçeleştirme Eklentileri Nelerdir?

Siteniz için birden fazla WordPress tema Türkçeleştirme eklentisi kullanabilirsiniz. Bunlardan en yaygın olanı Loco Translate eklentisidir. SEO araçları ile uyumlu çalışan ve son derece pratik olan bu eklenti, büyük web siteleri için idealdir.

Çok yaygın olan bir diğer eklenti de Google Website Translator olarak bilinir. Kurulumu ve kullanımı son derece basittir. Yalnızca Türkçe değil, farklı dil seçeneklerine de çeviri yapma, sitedeki her bölüm ve detay için çeviri ekleme imkanı sunar.

WordPress Türkçeleştirme hizmeti almak için İletişim adresini ziyaret edebilir, web sitenizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Ziyaretçilerinize verimli ve kaliteli bir hizmet sunabilirsiniz.

Kullandığınız WordPress eklentilerinin ihtiyacınıza uygun şekilde türkçe olarak kullanmanızı sağlarız.

WordPress Teması Nasıl Türkçeleştirme Hizmeti Almak İstiyorum

Satın aldığınız temalardan bazıları içerisinde dil eklentilerini barındırırken bazı temalar ise bu dil eklentilerini barındırmazlar. WordPress altyapı siteler için verdiğimiz tema türkçeleştirme hizmeti ile sizde WordPress sitenizin tamamını türkçeleştirilmesi için profesyonel destek alabilirisniz. İnternet siteniz İngilizce kalan kısımları sizin için kolayca türkçeleştirebiliriz.  Fiyat almak için aşağıdaki fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

Menü