Profesyonel WordPress Hizmetleri

Yüksek kaliteli WordPress hizmetleri mi arıyorsunuz? WordPress web tasarım hizmeti uzmanlarından oluşan lider ekibimiz, 100’ün üzerinde 5 yıldızlı Google incelemesi ile 1.000’den fazla projeyi tamamladı.

Mochup 1

Tüm WordPress Hizmetleri, Tek Ajans!

İnternet siteniz için profesyonel WordPress hizmetlerine mi ihtiyacınız var? Web tasarımdan SEO hizmeti danışmanlığına kadar bir çok konuda profesyonel wordpress hizmetleri veren bir wordpress ajansıyız. WordPress siteniz ile ilgili yardıma veya danışmanlığa ihtiyacınız varsa alanında deneyimli WordPress uzmanı ekibimizden destek alabilirsiniz.

WordPress Kurulum Hizmeti

Sitenizin temasından eklentilerine kadar her şeyi ihtiyaçlarınıza uygun olarak belirleyip WordPress Kurulum hizmeti veriyoruz.

WordPress Destek Hizmeti

WordPress stresini üzerinizden atın. Profesyonel destek, herhangi bir WordPress sitesinin önemli ve devam eden bir parçasıdır. Ancak bir web sitesi yönetirken bazı şeyler teknik ve angarya haline gelebilir. Buğra Yazar ekibi bunu kolaylaştırır ve sizin için halledebilir; önemli şeylere odaklanabilmeniz için zamandan ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlar.

WordPress Web Tasarım

Mevcut web sitenizi yenilemek yada sıfırdan kurumsal web sitenizi oluşturmak için buradayız. Firmanız için en uygun web tasarım hizmetini sunuyoruz.

WordPress Eğitimi

WordPress eğitimi herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız olmadan her seviyeye açıktır. Bu WordPress kursu ile hayalinizdeki siteyi hazırlayın.

WordPress Danışmanlık Hizmeti

WordPress Danışmanlık Hizmeti kapsamında WordPress kurulum, tema seçimi, SEO strateji gibi pek alanda wordpress danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

WordPress Site Hızlandırma

İnternet sitenizin daha hızlı açılmasını ister misiniz? WordPress site hızlandırma hizmeti ile internet sitenizin performansını arttırıyoruz!

WordPress Güvenlik Hizmeti

WordPress kullanan web siteleri için hazırladığımız WordPress Güvenlik Hizmeti ile saldırılara ve hacklenmelere karşı gerekli tedbirleri alıyoruz.

WordPress Site Taşıma Hizmeti

Web sitenizi başka bir hosting firmasına veya alan adına sorunsuz olarak taşınması için WordPress site taşıma hizmeti veriyoruz.

WordPress Hosting

WordPress hosting, wordpress altyapısına sahip kurumsal, blog ve giriş seviyesindeki e-ticaret siteleri için tasarlanmıştır.

WordPress SEO Uzmanı

Arama motorlarında yeteri kadar görünür değil misiniz? WordPress web siteleri için hazırladığımız aylık wordpress seo danışmanlığı ile daha fazla görünür olun!

WordPress Bakım Hizmeti

WordPress aylık bakım hizmeti kapsamında düzenli bakım, tema ve plugin güncelleme hizmeti veriyoruz.

WordPress Tema Entegrasyonu

HTML tasarımı WordPress tema olarak entegre ederek içeriğinizi ve tasarımınızı bozmadan WordPress’e entegre ediyoruz!

WordPress Tema Geliştirme

Kurumsal tanıtım siteniz veya e-ticaret siteniz için profesyonel WordPress Tema Geliştirme hizmeti veriyorum. Fiyat almak için ziyaret edin.

100’den fazla 5 yıldızlı Google yorumu

Profesyonel web siteleri için WordPress hizmetleri

Mochi babies eticaret web sitesi tasarimi 1

Mochi Babies

Tamirci abi - cep telefonu tamir

Tamirci Abi

Fenerbahce 1

Fenerbahçe Spor Okulları

Asçit çit sistemleri

Asçit Çit Sistemleri

Rubiga e-ticaret sitesi

Rubiga

Eren grup

Eren Grup

Aysu i̇nşaat

Aysu İnşaat

Dr epoksi - epoksi zemin kaplama

Dr. Epoksi

Özel ve deneyimli her proje için proje yöneticisi

Profesyonel tasarım süreci

1. Başlangıç ve yaratıcı özet

Organizasyonunuz, markanız, misyonunuz ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için derinlere dalıyoruz. Web sitesi tasarımına ve geliştirilmesine rehberlik edecek bir projeye genel bakış belgesi ve yaratıcı plan oluşturmak için birlikte çalışıyoruz.

2. Web sitesi örnekleri ve tasarımı

Dünya standartlarında tasarım ekibimiz, mockup sürecimizde konseptleri hayata geçiriyor. Etkileşimli geri bildirim aracı ve revizyon turları değer katar ve tasarım sürecini ekip olarak yönetmemize yardımcı olur.

3. Web sitesi geliştirme

Uzman web tasarım ve geliştirme ekibimiz, kolay güncelleme ve sürekli bakım için onaylı tasarımlarınızı endüstri lideri sürükle ve bırak sistemine dönüştürür. Tüm siteler, tüm ekran boyutları ve cihazlar için her zaman tam yanıt verir.

4. Revizyonlar ve lansman

Revizyon turlarımız, lansmandan önce geliştirme bağlantısındaki herhangi bir değişikliğin kilitlenmesi için müşterilerle birlikte çalışmamız için bir fırsattır, mükemmel olana kadar çalışırız.

5. Barındırma, güvenlik ve destek

Dünyanın önde gelen WordPress yönetilen altyapısında sürekli barındırma sağlıyoruz. CDN, Yedeklemeler, SSL ve güvenlik taramamız, sitenizin her zaman güncel, hızlı ve ziyaretçileriniz için erişilebilir olmasını sağlar.

İşi Uzmanına Bırakın!

Sadece WordPress için çalışan bir WordPress ajansıyız. WordPress’i seviyoruz. Sizinde sevmeniz için problemlerinizi hızlıca çözebiliriz.
Sürekli WordPress desteği alacağınız danışmanınız olmaktan veya ihtiyaç duyduğunuzda sadece destek olmaktan mutluluk duyarız.

Her Zaman Ulaşılabilir Ajans

10 Yıllık WordPress tecrübesi +200’den fazla wordpress altyapısı kullanılarak hazırlanmış site referansı ve her zaman ulaşılabilen bir wordpress ajansıyız. İstanbul Pendik’te ofisimiz bulunmaktadır. İstanbul’da wordpress hizmeti veren firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Teknik konulara sahip değilseniz WordPress hizmetleri alarak web sitenizin yenilenmesi veya yeni web sitesi kurmak, ek modüller eklemek gibi birçok wordpress hizmeti alabilirsiniz. WordPress hem SEO uyumlu altyapısı hemde zengin tema seçenekleriyle uzun yıllar kullanabileceğiniz bir web sitesi altyapısıdır.

Yeni web site kurulumu, site yenileme, tema kurulumu, eklenti kurulumu, woocommerce kurulumu, sanal pos kurulumu, tema seçimimi, tema türkçeleştirme, hız optimizasyonu, SEO optimizasyonu, firmaya özel eklenti geliştirme, aylık bakım ve destek, eğitim, güvenlik, virüs temizleme gibi bir çok konuda firmamızdan WordPress hizmeti alabilirsiniz.

WordPress, hem güçlü altyapısı hemde zengin tema seçenekleriyle uzun yıllar kullanabileceğiniz bir platformdur. Peki WordPress hizmetleri ihtiyacınız olursa ne yapacaksınız? Her zaman ulaşabileceğiniz WordPress hizmetleri sunan ajansımız ile iletişime geçmeniz yeterli.

Firmalar, işletmeler, Kobiler, startuplar, web tasarım ajansları ve e-ticarete başlamak isteyen firmalar için verdiğimiz hizmetleri ile alakalı bilgi ve fiyat almak isterseniz aşağıdaki fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

İşimizin aciliyetini bildirdik kendileri bize çok başarılı ve hızlı bir hizmet verdiler. Çok memnun kaldık. Buğra bey çok ilgili ve bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözdü. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

Berke Karacuha

Pharmavital

Mega Evde Sağlık Hizmetleri olarak Web sayfasının kurulumu için arayış içerisindeydik. İyi ki Buğra Yazar bey ile tanıştık. Müthiş bir Web sayfası kurulumu yaptı bizim için, hiçbir arayışa gerek yok direkt kendisi ile çalışabilirsiniz. Gerçekten dedikleri kadar varmış samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Gazi Özbey

Mega Evde Sağlık Hizmetleri

Arıdil Eğitim olarak öğrencilerimiz bizim çocuklarımızdır. Eğitimlerinde ki kalite anlayışımız nedeniyle genel aile fertlerini de yakından tanımaktayız. Bu da bizi büyük bir aile yapmaktadır. Pandemi süreci içinde faaliyetlerimizin tamamını zorunlu olarak online eğitim sistemine geçirmek için verdiğimiz kararda büyük endişelerimiz vardı.
İnternet ortamında sunduğumuz hizmetlerden dolayı çocuklarımızın bilgi güvenliği, eğitim sitemizde yaşanacak teknik aksaklıklar vb.. gibi bilişim alanında yaşayacağımız problemleri, markalaşma yolunda en az bizim kadar titiz çalışacak ve bu imkanları ekonomik olarak sunacak bir firma için Türkiye genelinde araştırmalar yaptık. Anlaşmaya çalıştığımız ilk iki firma ile yaşadığımız sorunlar çalışma enerjimizi düşürmüştü. Ümitsizce yeni firma arayışı içinde Buğra bey ile tanıştık. Yaklaşık bir senedir çalışıyoruz. Şimdiye kadar bizlerin hiçbir problem yaşamasına izin vermeyen Buğra bey ve ekibine teşekkür eder, güvenlik ve kaliteyi prensip edinmiş firmalara kendilerini tavsiye ederiz.. Saygılarımızla.

Can Fındık

Arıdil Eğitim Merkezi

Menü