WordPress Danışmanlık Hizmeti

WordPress Danışmanlık Hizmeti kapsamında WordPress kurulum, tema seçimi, SEO strateji gibi pek alanda wordpress danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Neden Buğra Yazar?

Ulaşılamayan web tasarımcı ve ajanslar ile zaman kaybetmeyi bırakın, profesyonel wordpress destek ekibimiz yardım etmek için burada.

Web sitesi yönetimi

WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz sorunları hızlıca çözer, böylece başka şeylere odaklanabilirsiniz.

Tecrübeli Ekip

Küçük veya orta ölçekli işletmeler, bloglar, e-ticaret web sitelerini yönetme, güncelleme, taşıma ve destekleme konusunda onlarca yıllık deneyim.

Hızlı cevap süresi

Sektör lideri yanıt süreleri, destek ekibimizin birincil odak noktasıdır, iyi desteğin hızlı cevap vermek olduğunu biliyoruz.

Referanslarımız

WordPress konusunda bize güvenen şirketler için yaptığımız en son WordPress projelerinden bazılarını görüntüleyin.

Mochi babies eticaret web sitesi tasarimi 1

Mochi Babies

Tamirci abi - cep telefonu tamir

Tamirci Abi

Fenerbahce 1

Fenerbahçe Spor Okulları

Asçit çit sistemleri

Asçit Çit Sistemleri

Rubiga e-ticaret sitesi

Rubiga

Eren grup

Eren Grup

Aysu i̇nşaat

Aysu İnşaat

Dr epoksi - epoksi zemin kaplama

Dr. Epoksi

Profesyonel WordPress Ekibi

En iyi WordPress desteği, sektördeki en iyilere ihtiyaç duyar ve Buğra Yazar ekibi hizmet vermek için burada.

Yalnızca çevredeki en iyi WordPress uzmanlarını kullanan son derece yetenekli ve deneyimli ekibimiz, WordPress sitenizle ilgili herhangi bir sorunu veya sorunu çözmeye hazırdır.

İster yeni müşteri olun, ister mevcut bir Buğra Yazar web tasarım müşterisi olun, WordPress sitenizin her türlü bakımında size yardımcı olmaya hazırız.

En çok oy alan WordPress web sitesi tasarım şirketi

Müşterilerimiz bizi seviyor

Sadece bize kulak vermeyin. Yıllar geçtikçe müşterilerimizden olumlu geri bildirimler aldık. Diğer müşterilerimizin geri bildirimlerine odaklanın. Onlardan referans isteyin.

İşimizin aciliyetini bildirdik kendileri bize çok başarılı ve hızlı bir hizmet verdiler. Çok memnun kaldık. Buğra bey çok ilgili ve bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözdü. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler.

Berke Karacuha

Pharmavital

Mega Evde Sağlık Hizmetleri olarak Web sayfasının kurulumu için arayış içerisindeydik. İyi ki Buğra Yazar bey ile tanıştık. Müthiş bir Web sayfası kurulumu yaptı bizim için, hiçbir arayışa gerek yok direkt kendisi ile çalışabilirsiniz. Gerçekten dedikleri kadar varmış samimiyeti ve ilgisi için ayrıca teşekkür ederiz .

Mehmet Gazi Özbey

Mega Evde Sağlık Hizmetleri

Arıdil Eğitim olarak öğrencilerimiz bizim çocuklarımızdır. Eğitimlerinde ki kalite anlayışımız nedeniyle genel aile fertlerini de yakından tanımaktayız. Bu da bizi büyük bir aile yapmaktadır. Pandemi süreci içinde faaliyetlerimizin tamamını zorunlu olarak online eğitim sistemine geçirmek için verdiğimiz kararda büyük endişelerimiz vardı.
İnternet ortamında sunduğumuz hizmetlerden dolayı çocuklarımızın bilgi güvenliği, eğitim sitemizde yaşanacak teknik aksaklıklar vb.. gibi bilişim alanında yaşayacağımız problemleri, markalaşma yolunda en az bizim kadar titiz çalışacak ve bu imkanları ekonomik olarak sunacak bir firma için Türkiye genelinde araştırmalar yaptık. Anlaşmaya çalıştığımız ilk iki firma ile yaşadığımız sorunlar çalışma enerjimizi düşürmüştü. Ümitsizce yeni firma arayışı içinde Buğra bey ile tanıştık. Yaklaşık bir senedir çalışıyoruz. Şimdiye kadar bizlerin hiçbir problem yaşamasına izin vermeyen Buğra bey ve ekibine teşekkür eder, güvenlik ve kaliteyi prensip edinmiş firmalara kendilerini tavsiye ederiz.. Saygılarımızla.

Can Fındık

Arıdil Eğitim Merkezi

WordPress Danışmanlığı Nedir?

WordPress altyapısını kullanan bir internet siteniz veya blogunuz mu var? Ortaya çıkan problemleri çözmekte zorlanıyor ve çözemiyormusunuz. Tüm problemleriniz çözecek bir WordPress uzmanına ihtiyacınız varsa sizin için hazırladığım paketlere göz atın. Sitenizdeki teknik problemleri çözebilir, tasarımsal veya yazılımsal sorunlarınız için iyi bir yol haritası çıkartabilir, gerektiğinde domain veya hosting konusunda yardımcı olabilirim.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Kişisel WordPress Blog Sitesi Danışmanlığı
Kurumsal WordPress Tanıtım Sitesi Danışmanlığı
Online Satış Yapan E-Ticaret Siteler için Danışmanlık Hizmeti

Verdiğimiz WordPress Danışmanlığından Bazıları

Web tasarım hizmetleri denildiğinde web site yapımı dışında size sunabileceğimiz çok sayıda çalışmamız vardır:

 • Alan adı satın alma ve tescil
 • Barındırma hizmeti
 • İnternet sitesi taşıma
 • Sitenizin mobil ve seo uyumunun yapılması
 • Güvenlik sorunlarının giderilmesi
 • Seo analizlerinin yapılması
 • Sitedeki kırık linklerin düzeltilmesi
 • Kaliteli link yapısının oluşturulması
 • Site içi tasarımın gerçekleştirilmesi
 • Temanın düzenlenmesi
 • Site içi düğme yapısının oluşturulması
 • WordPress internet sitesi kurulumu
 • Seo eklentisinin indirilmesi ve kurulması
 • İstediğiniz bir temanın seçilip düzenlenmesi
 • Sitenin güvenlik sertifikalarının alınması
 • Gerekli bütün eklentilerin alınması ve siteye tanımlanması
 • Güncelleştirmelerin yapılması
 • Altyapı geliştirme çalışmalarının yapılması
 • Site hızının yükseltilmesi
 • İçeriklerin güncellenmesi
 • Sayfa tasarımlarının yenilenmesi gibi çalışmaları yer alır.

Web tasarım hizmeti bir internet sitesinin genel düzeni, iç ve dış bağlantılarını da kapsar. Profesyonel web tasarım hizmetleri alan adı ve barındırma işlemleri tamamlandıktan sonra alınan hizmetlerden biridir. Bu hizmetlerin her biri web tasarım uzmanı tarafından gerçekleştirilir.

WordPress Danışmanlık Hizmeti

Bir kurumun faaliyet alanını ulusal ve uluslar arası ortamlarda ayrıntılı olarak online yayın yapmaya imkan sağlayan web sitelerinin oluşturulması sürecine web tasarım denir. Video, ses kaydı, fotoğraf ve metin gibi görsel araçların bir araya getirilmesi ile oluşan internet ağ sistemine web sitesi denir. Web sitelerinde firmalar siteyi ziyaret eden kişileri bilgilendirmek için ürünlerinin fiyat ve teknik özelliklerini tanıtmak için video ve resim yüklemesi yapılır. Bu sayede ziyaretçiler ile etkileşim kurulmuş olunur. Web siteleri son zamanlarda tanıtım aracı olarak kullanılmaya başlandı.

Firmalar internet üzerinden online mağaza kurarak ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapmaktadır. Ürünlerin tüm bilgileri sitelere yüklenip online alışveriş merkezleri kuruldu. Ödeme yöntemleri olarak paypal, payu, banka havalesi ve sanal post sistemleri kullanılmaya başlandı. İnternet dünyasında siz de yerinizi almak için WordPress web tasarım hizmetleri almalısınız.

WordPress dünyada en çok tercih edilen web sitesi yazılımıdır. WordPress kullanıcılarına bağımsız hareket etme özgürlüğü sağlar. Web sitenizi WordPress tabanlı tasarlarsanız kısa sürede ilerleyebilirsiniz. WordPress sistemi üzerinde bütün uygulamalar ücretsizdir. Eski usul statik HTML sayfalar özelleştirilen içerik yönetim sistemlerinden sonra geçerliliğini yitirdi. WordPress sisteminde % 100 Türkçe dil desteği bulunur. Sınırsız sayıda yabancı dili destekler. Sistem % 100 SEO uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Özel WordPress Web Tasarımı

WordPress alt yapılı internet siteniz varsa mutlaka siteniz için özel tema geliştirmelisiniz. Temaları dilerseniz hazır olarak WordPress sistemi üzerinden hazır temalardan alıp kullanabilirsiniz. Temelde bir web sitesi oluşturduktan sonra hazır tema kullanmak yerine kendinize özel tema oluşturmalısınız. Tema sitenizle uyumlu olur. Hazır temaların sitenize uyum sağlaması zor olabilir. Her tema güncellemesinde sitenizin yapısında bozulmalar meydana gelebilir. Temanızın zengin eklenti seçeneği içermesi ve açık kaynak kodlu olması önemlidir.

WordPress sisteminde milyonlarca eklenti bulunur. Her eklentinin görev ve misyonu farklıdır. Siteniz için faydalı olan eklentileri belirleyip bu eklentileri yüklemeniz sitenizden maksimum verim almanızı sağlar. Gereksiz eklentiler sitenizi kasabilir. Bu da sitenizin hızının yavaşlamasına, tema yapısının bozulmasına neden olabilir. Bu yüzden web tasarım uzmanlarından eklenti konusunda mutlaka destek almak gerekir. Eklentilerde güvenlik açıkları bulunabilir. Bu yüzden internette gördüğünüz her eklentiyi sitenize kurmaya kalkışmayın. Aksi takdirde siteniz büyük tehlikelerle karşılaşabilir. Güvenilir ve popüler eklentileri kullanmaya çalışın. Eklentileri de mutlaka WordPress uzmanlarına kurdurmalısınız.

WordPress sistemini kurup siteyi yayına aldığınız anda yönetim panelinde Görünüm ve temalar bölümünden WordPress temalarınızı kurabilirsiniz. Tema bölümünde dilerseniz WordPress sisteminin hazır temalarını kurabilirsiniz. WordPress özel tasarım ile yeni temalar oluşturabilirsiniz.

WordPress Web Tasarım Hizmetinde Neler Yapıyoruz?

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun alt yapıda olan WordPress temalarını sizler için belirliyoruz. Size seçebileceğiniz alternatif temalar sunuyoruz. Sizin seçip beğendiğiniz temalar üzerinden özel tasarımlar yapmaya başlıyoruz. Potansiyel müşteri dönüşümlü satışların oluşturulması için yardımcı sayfa tasarımları oluşturuyoruz. Güncellemesi kolay olan içerikler ve menüler oluşturuyoruz. Web sitenizi yayına aldıktan sonra içeriklerin güncellenmesi konusunda size gerekli bilgi ve deneyimleri aktarıyoruz. Web siteniz için en az 6 ay teknik destek hizmeti vermeye devam ediyoruz. Web tasarım hizmetini basit bir tasarım uygulaması olarak görmüyoruz. Gelişmiş yazılım çalışmalarından tutun sosyal medya tanıtımlarına kadar birçok konuda size hizmet vermeye çalışıyoruz. E-ticaret için çözümler üretiyoruz. İşlemlerinizi kolaylaştıracak uygulama ve eklentileri sizler için özel olarak kuruyoruz. Arama motorunda performansınızı arttıracak teknikler ve yöntemler konusunda sahip olduğumuz zengin ve derin bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

PSD to HTML to WordPress

Kendi yaptığımız psd tasarımları ya da müşterilerimizin bize verdiği psd tasarımlarını seo ve mobil uyumlu hale getirmek için bootstrao ile kodlayıp WordPress entegresini yapıyoruz. Psd tasarımlarınız birebir WordPress alt yapısına geçirilip uyumlu hale getiriyoruz.

Özel WordPress Web Tasarımı

Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özgün WordPress web siteleri tasarlıyoruz. Tasarımda HTML ile her aşamada müşterinin isteklerine uygun yapıya getiriyoruz. Sizin için özet tasarlanan temalar her zaman size avantaj sağlar. Projeninizin ihtiyaçlarına göre geliştirilen temalarda fazla kod ve eklenti kullanmazsınız. Böylece siteniz hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Sitelerinizde kasılma ve zorlanma yaşanmaz. Sitenizde kod açığı oluşmaz. Böylece sitenizin güvenliği üst seviyede korunmuş olur.

WordPress E-Ticaret

WordPress e-ticaret kullanan müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çözüm önerleri sunuyoruz. Sanal pos, xml entegrasyon, fatura yazdırma, muhasebe programı gibi alanlarda teknik destek hizmeti veriyoruz. E-ticaret siteleri için özel tasarımlar geliştiriyoruz. E-ticaret alt yapısı olarak WordPress de karar kılarsanız gelin sizin için nasıl bir e-ticaret platformu oluşturabileceğimize birlikte karar verelim.

Hazır WordPress Tema Kurulumu

Hazır WordPress teması satın alıp müşterilerimiz için özel olarak kuruyoruz. Themeforest, monstertemplete gibi hazır tema satışı yapan sitelerden aldığınız temaları sitenize kurarak gerekli ayarları yapıyoruz.

Güvenlik ve Güncelleme Desteği

WordPress siteleri açık kaynak kodlu bir sistemdir. Güncelleme dönemlerinde güncellemelerin sağlıklı yapılmaması durumunda siteler kolayca hacklenebilir. Bu durum sitede güvenlik zafiyetinin oluşmasına neden olabilir. Siteniz birilerinin eline geçebilir. Yıllarca uğraştığınız sitenizi 1 gecede kaybedebilirsiniz. Sitenize gizli kodlu linkler ekleyebilirler. Siteniz farklı amaçlara hizmet edebilir. Sitenizin kontrolü sizin elinizden çıkabilir. Güncelleme sonrası sitenizde veri kaybı yaşanabilir. İstemeyen durumlarla karşılaşmamak için sitenizin güvenlik sistemini kontrol ediyoruz. Güncelleme konusunda size gerekli teknik bilgi ve desteği veriyoruz.

WordPress Seo Optimizasyonu

WordPress seo dostu bir yapıdadır. Sitenize WordPress tabanını kurmanız google arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için yeterli değildir. Çünkü sizin gibi binlerce benzer site de WordPress alt yapısını kullanıyor olabilir. Bu yüzden seo eklenti ayarlarını doğru biçimde yapmalısınız. Seo ayarlarının doğru yapılmaması siteye büyük zarar verir. Uzman ekibimiz sitenizin WordPress seo ayarlarını sizler için yapmaktadır. Seo Optimizasyon ayarları düzgün yapılan, düzenli içerik eklenen siteler kısa sürede ciddi ziyaretçi kitlesine ulaşır. Kelime bazlı olarak kısa sürede google da üst sıralarda yer alabilir. WordPress seo optimizasyon ayarları, web tasarım, e ticaret, eklentiler gibi konularda gerekli destek ve hizmeti almak için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Sahip olduğumuz bilgi ve deneyimleri sitenizi geliştirmeniz için size sunmayı kendimize görev edindik.

Menü